Asamoah, Bitti Bitecek

Galatasaray sol bek transferi konusunda ataklarına olanca hızıyla devam ediyor. Tudor’un ısrarla kadroda görmek Juve’li Asamoah için baskılarına devam eden Galatasaray yönetimi sona gelmek üzere.

Takımın neredeyse tamamını değiştiren ve şu anda da sadece sol bek eksiği kalan ve şu ana kadar diğer pozisyonlarda yeni oyuncular getiren Sarı Kırmızılı takım, bir şekilde sol bek işini de çözmek zorunda kalacak.

Juventus’un da ilk 11’de oynatmaya sıcak bakmadığı ve rotasyonda da kullanılmayan Asamoah’ın da ayrılmak istediğini biliyoruz. Buradaki problem ise Juventus’un verilen parayı az buluyor olması. Bu nedenle Başkan Dursun Özbek, yeni bir teklifle Juventus’un kapısını çalacak.

Bu transfer gerçekleşirse de oyuncunun Cuma Gününe kadar, İstanbul da olması bekleniyor. Bu gelişmeyle beraber Atalanta’da kiralık oynayan Spinazzola’nın Juventus’a geri dönme ihtimalinin olması, Asamoah transferi için avantajlı bir gelişme gibi duruyor.

Galatasaray bir yandan da Arda Turan için baskılarını devam ettiriyor. Barcelona da kadroda düşünülmeyen ve son hafta oynanan karşılaşmada sakatlıkların çokluğu sebebiyle kadroya alınan ancak buna rağmen Valverde’nin oyuna almadığı milli oyuncu da artık gitmeye sıcak bakıyor.

Galatasaray bu hafta bir kez daha Barcelona kulübünün kapısını çalacak ve Arda’yı kiralık olarak kadrosuna katmak isteyecek.

Cuma Günü Sivassporla oynayacağı maç için hazırlıklarına devam eden Sarı Kırmızılı takım, Türk Telekom da muhtemelen taraftar rekorunu kıracak. Tudor’un Osmanlıspor maçındaki ilk 11’yle sahada olması bekleniyor.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna