Avrupa Elemeleri C Grubu

Dünya Kupası Avrupa Ligi eleme gruplarında takımlar mücadelelerine devam ediyorlar ve bugün de C grubunda mücadele eden takımların sahne alacağı bu dev organizasyonda hem grubu hem de oynanacak olan maçları masaya yatırdık.

Azerbaycan – Almanya

Grubun lideri ola Almanlar, 4 maç sonunda topladıkları 12 puanla yollarına emin adımlarla devam ediyorlar ve bu yolda ilerleyen süreçte muhtemelen grubu lider olarak tamamlayacaklar.

Bugün deplasmanda konuk olacağı Azerbaycan’ın da 7 puanı bulunuyor aynı puanda bulunduğu Kuzey İrlanda’nın da bir sıra altında yer alan takımın, ev sahibi olsa da bu karşılaşmadan istediğini almak için çok çalışması gerekiyor ancak bu durum imkansız da değil.

Zaman zaman bu tip deplasmanlarda kendi kadro kalitesine göre daha zayıf olan ülkeler karşısında, rakip takımların oyunlarına uyum sağlayan Almanya, olası bir konsantrasyon eksikliğinde bununla karşılaşabilir.

İç sahada Azerbaycan da Almanya da gol bulacaktır. Karşılıklı gol bu karşılaşma için oldukça uygun duruyor.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna

San Marino – Çek Cumhuriyeti

Grubun sonuncusu San Marino, 5 puanı bulunan Çekler’i ağırlıyor ancak bu karşılaşmada ev sahibinin şansı oldukça az. 4 maçlık süreçte de henüz puan alamamış ve kadro olarak da oldukça sıkıntılı bir durumda olan ev sahibinin gol atması bile mucize olacaktır.

Çekler ise fikstür avantajından fazla fazla yararlanmak isteyeceklerinden dolayı bu deplasmanı es geçmeyeceklerdir.

Kuzey İrlanda – Norveç

Grubun en zor maçında iki ülkenin de ne yapıp edip kazanması gerekiyor. Belki beraberlik ev sahibi takıma yarayabilir ancak Norveç’in bu deplasmanda da puan kaybetmesi halinde grup sürecine nokta koyabilir.

İç saha avantajını iyi değerlendiremeye çalışacak olan ev sahibi K.İrlanda karşılaşma öncesinde favori olan tarafta ancak taraf bahsi için biraz riskli bir karşılaşma olacaktır.

Bir de aynı puanda olduğu Azerbaycan’ın, Almanya ile karşılaşacak olması da işin ayrı bir boyutu. Ev sahibi bunu da düşünecektir.

Bu maçların en iyi oranlarını bets10 da bulabilirsiniz