Belçika Kupasında Günün Maçları

Belçika Ligi’nde tek maçlı eleme sistemine göre oynanan kupa mücadelelerinde takımlar bugün sahaya çıkıp tur atlamaya çalışacaklar.

Tabii Belçika Kupasının tek maçlı eleme sistemine göre oynanıyor olması, maçların durumuna doğrudan etki edecektir. Bu nedenle de heyecan dozu yüksek karşılaşmalar izleyebiliriz.

Günün maçlarında;

Kortrijk – Antwerp

Ev sahibi hafta sonu oynadığı mücadeleden puansız olarak ayrıldı ve bu mücadelede tur atlamak istese de rakip yabana atılacak bir takım değil. İki takımın da skora katkı yapacağı bir karşılaşma olacaktır.

Mechelen – Genk

Ev sahibi ligde oldukça sıkıntılı günler yaşıyor ve son sıralarda debeleniyor. Ev sahibi bu anlamda rakibine göre biraz daha derli toplu olsa da yine gollü bir karşılaşma bizleri bekliyor olacak.

Gent – Lokeren

Ev sahibi kendi sahasında oynamasının avantajını kullanıp turu geçecektir.

Waasland – Eupen

Kupa mücadelesi olmasaydı belki farklı yorumlara yapılabilirdi ancak kupa da gol çoğu maçın kilidi oluyor. Bu mücadelede de iki takımda skora katkı yapacaklardır.

Anderlecht – Standart Lİege

Ev sahibi bildiğiniz gibi Şampiyonlar Ligi yolunu bitirdi ve önünde sadece lig ve kupa yolculuğu kaldı. Bu nedenle iç sahada elinde kalan yolculuğu devam ettirmek isteyeceklerdir. Taraflar bunun yanı sıra skora da katkı yaparlar.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna