Belçika Lig 1 A’da Haftanın Devam Karşılaşmaları

Belçika Lig 1 A’da dün oynanan karşılaşmalarda, en azından yenilmez dediğimiz Charleroi, Oostende deplasmanından sıkıntılı bir sonuçla ayrılarak karşılaşmayı 3-0 kaybetti ve zirve yarışında ağır bir yara aldı.

Yine dün oynanan karşılaşmalarda, Gent kendi sahasında ağırladığı Eupen karşısında maçı 3-0 kazanırken, Lokeren de konuk olduğu Mechelen deplasmanından puanla ayrılmayı başardı.

Günü karşılaşmalarına baktığımızda;

Anderlecht – Z.Waregem

Haftanın önemli karşılaşmalarından biri olacak bu mücadelede ev sahibi ne yapıp edip kazanmak zorunda, ki zirve yolunda kayıp yaşarsa bu durum oldukça sıkıntı yaratabilir. Konuk ekipte yukarıyı takip etme anlamında en azından 1 puanla bile bu deplasmandan ayrılmış olursa, bunu hanesine 3 puan olarak yazdırabilir. Ev sahibinin favori olacağı karşılaşmada karşılıklı gol de denenebilir.

Genk – Club Brugge

Haftanı önemli karşılaşmalarından biri olarak düşüneceğimiz karşılaşmada, özellikle konuk ekibin durumu zirvede yarışında oynayan diğer takımları da yakından ilgilendirecek. Muhtemelen takımlar liderin çelme yemesini bekleyecekler. Bu da gerçekleşebilir ancak konuk ekip kadro ve oyun olarak rakibine üstün durumda. Yine karşılıklı gol olarak uygun bir mücadele olacaktır.

Wasland – Kortrijk

İki takımda gol yeme konusunda başarılı bir grafik sergilerken, ev sahibi gol atma konusunda rakibine oranla daha iyi durumda ve iç sahada oynayacakları bu mücadeleden galibiyetle ayrılmak isteyeceklerdir.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna