Belçika Lig 1’ya Yakın Plan

Belçika Lig 1 A’da dün oynanan karşılaşmalarda, Waasland kendi sahasında Kortrik’i geçmeyi başrırken, Genk’de yine kendi evinde sürpriz bir sonuç alarak Club Brugge’yi mağlup etmeyi başardı. Oynanan bir diğer karşılaşmada da Anderlecht bizi yanıltmayarak Waregem’i 2-0’lık net bir skorla geçti ve 3 puanı hanesine yazdırmış oldu.

Haftanın diğer karşılaşmalarında;

Antwerp – Standart Liege

Her ne kadar konuk ekip rakibine oranla aşağılarda yer alsa da, arada bulunan 3 puanlık fark S.Liege’nin maça olan konsantrasyonunu yükseltecektir. İki takım içinde zor geçecek olan bu haftada, karşılıklı gol çıkma ihtimali oldukça yüksek olur.

Truiden – Mouscron

Haftanın yine zirveyi yakından ilgilendiren karşılaşmasında, iki takımda sahaya kazanmak için çıkacak ve bu da hem pozisyon bakımından hem de skor yönünden tatmin edici olacaktır.

Charleroi – Gent

Geçen hafta kaybeden ev sahibi bu hafta kazanmak zorunda. Tabii konuk ekipte puan alıp yukarıya tırmanmak için elinden geleni yapacaktır. Haftanın zor karşılaşmalarından birisi olacak bu karşılaşmada da yine gol üzerine yoğunlaşmak en doğru hareket olacaktır.

Eupen – Anderlecht

Konuk ekip ligde son maçını galibiyetle bitirmesinin ardından bu karşılaşmada nispeten daha da zayıf bir takımla oynamasını avantaja çevirip, bu haftayı da 3 puanla kapatmak isteyecektir, ki bunu yapacak güce de fazlasıyla sahip durumda.

Lokeren – Osstende

Ev sahibi ligin diplerinde gezinen zayıf rakibi karşısında galibiyete ulaşacaktır.

Waregem – Mechelen

Bir önceki hafta sahadan puansız ayrılan ev sahibi bu hafta telafi maçına çıkıyor ve ligin sonuncusuyla oynayacağı içinde maçın otomatik olarak favorisi oluyor. Waregem kazanır.

Kortrijk – Genk

Gollü bir mücadele olmaması için tek bir sebebin bile bulunmadığı karşılaşmada, iki takımda gol atma ve yeme konusunda oldukça başarılılar. Bu durumda da gol üzerine odaklanmak en doğru hamle olacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna