Beşiktaş, İç Sahada Kazandı

Süper Lig’in 25.haftasında sahasında Gençlerbirliği’ni konuk eden Kara Kartal, zorlandığı karşılaşmada Talisca’nın tek golüyle kazanmasını bildi.

Haftanın önemli karşılaşmalarından biri olan bu mücadelede, puan anlamındaki yakınlıklardan dolayı Beşiktaş’ın mutlaka kazanması gerekiyordu ve takım bireysel anlamda yetenekli oyuncularının daha fazla olmasından dolayı bu haftayı da es geçmedi.

Aslında bu 5 haftalık dilimde çok ciddi bir fikstürden geçen ve bu haftaları en az kayıpla atlatmak zorunda olan Siyah Beyazlı takımın bunu başardığını net bir şekilde dile getirebiliriz.

Tabii bu hafta konuk ekip Gençlerbirliği’de elinden gelen mücadeleyi sergilemeye çalıştı ve deplasmanda bulabileceği kadar pozisyonu buldu ancak bunları değerlendiremeyince skor bulamadı.

Başakşehir’in de puan kaybetmiş olduğu bir haftada Beşiktaş’ın üst üste bu zamanlarda kaybetmemeyi alışkanlık haline getirmiş olması takım için ekstra pozitif bir durum yaratıyor.

Artık şampiyonluk yarışında da virajların son derece önemli olduğu bu haftalarda, kaybetmeme alışkanlıkları fazla olan takımların performanslarını arttırdıklarını rahatlıkla gözlemleyebiliyoruz.

Bu hafta Beşiktaş, belki de şampiyonluk yarışında en önemli maçlardan birine çıkacak ve deplasmanda Başakşehir’in konuğu olacak. Bu karşılaşmadan çıkacak sonuç, doğrudan şampiyonluk mücadelesine etki edecek. Bir yandan haftanın bir diğer önemli karşılaşması ise Fenerbahçe ve Galatasaray arasında geçecek.

Bu iki karşılaşmanın tüm ayrıntılarını yine buradan takip edebilirsiniz.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna