Beşiktaş’ta Arda Turan Bilmecesi

Son zamanlarda hem gelecek hem de gidecek oyuncularla ilgili gündemi oldukça yoğun olan Kara Kartal’da Arda Turan hareketliliğinde her gün yeni bir haber çıkıyor.

Barcelonalı oyuncunun, Arsenal’le devre arasında anlaşması gündeme gelmiş ancak bu konuda bir ilerleme olmayınca somut bir gelişme yaşanmamıştı. Bunun ardından devreye giren Beşiktaş’ın oyuncuya olan ilgisini şu anda tam anlamıyla muallak.

Arda Turan konusu da taraftarı ikiye bölmüş durumda. Bir kısım taraftar gelmesi için erkenden kampanya başlatırken, bir kısım da Arda’nın gelmesine sıcak bakmıyor. Bunun nedeni de milli takımda yaşadığı problemler. Hatırlayacak olursanız Fatih Terim döneminde, tecrübeli oyuncu milli takımı yaşadığı olaylar sebebiyle bırakmış ancak Lucescu döneminde tekrardan geri dönmüştü.

Bakalım gelişmeler nasıl olacak ama oyuncunun gelmesi için bir yandan da takımdan oyuncuların ayrılması gerekiyor. Listenin tepesinde yer alan isimlerin başında ise Talisca ve Cenk var. Gelişmeler ne gösterecek bilinmez ama kısa sürecek olan devre arasında Beşiktaş’ta hareketli anların yaşanacağı kesin. Biz de gelişmeleri yakından takip edeceğiz.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna