Bundesliga da 14 Diyoruz

Bundesliga da lider Bayern 29 puanla en yakın rakibi olan Leipzig’e 3 puan fark atarak yoluna devam ediyor. Tabii bu iki takımın hemen arkasından gelen M.Gladbach ve Schalke’nin 24 puana sahip olmaları bu hatta yaşanabilme ihtimali olan, bazı değişikliklerin önünü açıyor.

Haftanın açılışını Freiburg ve Hamburg yaparken, lig de oynanacak olan Cumartesi programına baktığımızda;

Freiburg – Hamburg

Alt sıraları yakından ilgilendiren karşılaşmada iki takımda kaybetmek istemeyeceklerdir. Tabii ev sahibi tüm planlarını kazanmak adına kuracak ancak iki takımın da gol yeme durumlarındaki başarı, karşılıklı skor üretimini beraberinde getirecektir.

Bayern München – Hannover

Ev sahibi iç sahada favori olarak çıkacağı karşılaşmadan 3 puanla ayrılmayı başaracaktır.

Hoffenheim – Leipzig

Haftanın sonucu en çok merak edilen karşılaşmalarından biri olacak bu mücadelede, ev sahibi kazanırsa basamak atlar ama konuk ekip kazanırsa da zirveyle durumları eşitleme şansı var. Bu durumda iki takımda skora katkı sağlayacaktır.

Leverkusen – Dortmund

Haftanın bir başka önemli karşılaşması da yine zirveyi oldukça yakından ilgilendiriyor. İki takımında puan anlamında da birbirlerine yakın olmaları da durumun ayrı bir değişkenliği. Bu mücadelede de iki takım karşılıklı skor üretimine katkı sağlayacaklardır.

Mainz – Augsburg

İki takımın arasında sıralama olarak fark olsa da, puan farkının 4 olması iki tarafı da ciddi anlamda motive edecektir. Üstelik ev sahibi iç sahada oynamasından dolayı buradan alacağı 3 puanla üst basamakları zorlayacak olmasından dolayı da, içerde mutlak kazanmak isteyecektir. Oyunun dengesi ev sahibinden yana olacaktır.

W.Bremen – Stuttgart

Lig başladığından beri bir türlü toparlanamayan ev sahibinin bu karşılaşmada da sürpriz yapmasını beklemek pek doğru olmayacak.

Schalke – Köln

Ev sahibi ligin son sırasına demir atan rakibi karşısında oyunun mutlak favorisi olacaktır. Schalke kazanır.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna