Bundesliga da 21.Hafta

Bayern Münih’in 50 puanla lider götürdüğü lig de artık işi çok kolay. Zirvenin sahibi en yakın rakibine attığı puan farkından dolayı neredeyse şampiyon oldu dersek yanılmış olmayız.

Burada Şampiyonlar Ligi için yarış çok daha kızışan bir hal aldı. Leverkusen ve Schalke’nin 34’er puanda olması ve bu iki takımı takip eden Frankfurt’un 33, Leipzig’in de 32 puanının bulunması burayı ateş hattına çeviriyor.

Haftanın maçlarında;

Köln – Dortmund

Konuk ekip son sırada yer alan rakibi karşısında deplasmanda da olsa kazanmayı bilecektir. Sürpriz olma ihtimali düşük olan bu karşılaşmada 2,5 gol barajı da rahat aşılır. 

Freiburg – Leverkusen

Şampiyonlar Ligi denkleminden dolayı Leverkusen deplasmanda da olsa kaybetmeyecektir. Zor bir maç ancak konuk ekip kaybetmez.

Hertha Berlin – Hoffenheim

Haftanın gollü karşılaşmalarından biri olmasını bekliyoruz. İki takımın da kazanmak isteyecek olması oyunun gol dinamiklerini körükler.

Mainz – B.Münih

Zirvenin tek sahibi kadro kalitesi ve oyun gücüyle kazancaktır. Bu maçta da sürpriz bir sonuç çıkmaz.

Schalke – W.Bremen

Zirvey yarışında puan kaybetmemesi gereken takımlardan biri de ev sahibi Schalke. Konuk ekibin de durumu ortada. Bu nedenle fikstür avantajını boş geçmeyip kazanacaklardır.

Wolfsburg – Stuttgart 

Haftanın yine zor maçlarından biri olacak bu karşılaşmada, iki takımın da puan anlamında birbirlerine yakın olmasından dolayı taraflar skor almak isteyeceklerdir. Bu nedenle skor anlamında tatmin edici bir karşılaşma bekliyoruz.

M.Gladbach – Leipzig

Haftanın zor maçlarından biri olmasını beklediğimiz bu karşılaşmada, gol dengesi iki takımın oyuna olan bakışından dolayı zor kırılabilir. Tabii Leipzig takımı kolay gol bulan bir takım. Bu şekilde düşünecek olursak, gol kısmına ayrı bir parantez çıkartabiliriz.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna