Bundesliga’da 27.Hafta

Almanya Bundesliga’da 27.haftaya bu hafta sonu oynanacak olan karşılaşmalarla merhaba diyoruz.

Tabii Bayern’in artık ligi bitirmiş olması, bu ligde her yeni haftaya başlarken söylediğimiz gibi aşağıda olan takımların Şampiyon Ligi yarışını doğrudan etkileyecektir.

Haftanın maçlarında; 

Freiburg – Stuttgart  

Gol yeme konusunda oldukça başarılı bir sezon geçiren ev sahibi bu karşılaşmada da kalesini gole kapatamaz. Konuk ekip skor üreteceği karşılaşmada deplasmanada da olsa eğer dengeli bir oyun çıkartacak olursa, buradan puanla ayrılabilir.

Augsburg – W.Bremen

Haftanın yine zor maçlarından bir olacak bu karşılaşmada iki takımında skor anlamında besleyici bir durumu olacaktır.

E.Frankfurt – Mainz

Ev sahibi ligin son sıralarından kurtulmaya çalışan rakibi karşısında bu haftayı 3 puanla tamamlayacaktır.

Hamburg – Hertha Berlin 

Zaman zaman Hamburg’un kendi sahasında oynadığı maçlarda önemli sürprizlere imza attığına şahit olduk. Bu nedenle takım son sıralarda debeleniyor olsa da, konuk ekibin işinin kolay olacağını söylemek yanlış olacaktır. İki takımında oyuna ortak olacağı bir karşılaşma bekliyoruz. 

M.Gladbach – Hoffenheim

İki takım içinde kritik bir karşılaşma olacak. Puanları birbirlerine yakın olan ve bu mücadeleden mutlaka puanla ayrılmak isteyecek olan rakipler, bu maçı önemseyeceklerdir. İlk yarıda dengenin bozulması zor olur.

Wolfsburg – Schalke

Puan kaybettiği anda telafisi olmayan bir durumun içine girecek olan konuk ekip Schalke, zor da olsa buradan puanla ayrılacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna