Bundesliga’da 5.Haftanın Devamı

Bundesliga da 5.hafta dün başladı. Oynanan maçlara da genel olarak baktığımızda her karşılaşmada gol atıldığı söyleyebiliriz.

Bayern konuk olduğu Schalke deplasmanından 3-0 galibiyetle çıkarken, Wolfsburg ve W.Bremen 1-1 skorla sahadan ayrıldılar. Augsburg kendi sahasında Beşiktaş’ın rakibi Leipzig’i tek golle geçerken, M.Gladbach’ta kendi evinde ağırladığı Stuttgart’ı 2 golle geçmeyi başardı.

Bugünün karşılaşmalarında;

Köln – E.Frankfurt

İki takımında son derece formsuz olması ve iki takımın oynayabilecek oldukları oyundan bu maç için bir yoruma gitmek oldukça zor. İki tarafta bu hafta kazanabilir. Bu nedenle bu karşılaşmada da yine gol düşünmek doğru olacaktır.

Freiburg – Hannover

Ev sahibi ligde sıkıntılı zamanlar geçiriyor ve bu karşılaşmada da bu durumun düzelmesi pek de kolay olmayacaktır; çünkü bu karşılaşma doğru mücadele değil. Konuk ekip kazanamasa bile kaybetmeyecektir.

Hamburg – Dortmund

Karşılıklı gol ve üst seçeneği için haftanın en uygun karşılaşmalarından biri olacaktır. Dortmund zaten lige fırtına gibi başladı ve şu anda da bulunduğu konuk bunun destekliyor. Ayrıca hem içerde hem de dışarda oyun olarak oldukça zor bir ekip. Bunun karşılığında ev sahibi takımında kozları var ancak bu galibiyet için yeterli olur mu orası pek açı değil. Bu mücadele için üst durumu da oldukça uygun olacaktır.

Hertha – Leverkusen

Haftanın dengesiz karşılaşmalarından biri olacak. Yani bu da demek oluyor ki, iki takım için de önemli ve kazanılması gereken bir karşılaşma olduğu için sıkı bir mücadele bizleri bekleyecek. Bununla beraber konuk ekibin de şu ana kadar oynanan karşılaşmalarda daha iştahlı bir görüntü çizdiğini de belirtelim ancak Berlin deplasmanı kolay olmayacaktır.

Mainz – Hoffenheim

İki takım arasında oynanan son 10 karşılaşmada her ki takım 3’er kez kazanırken, 4 karşılaşmayı da berabere bitirdiler. 3 karşılaşma da 2,5 altında tamamlanırken, 7 karşılaşmada 2,5 üzerinde sonuçla bitti. Bu da bu karşılaşma için önemli bir referans olmuş oluyor.

Bunun yanı sıra bu 10 karşılaşmanın 5’inde karşılıklı goller atıldı ve iki takımda bu karşılaşmaların toplamında 36 kez fileleri havalandırdılar. Bu karşılaşmada da karşılıklı goller izleyebiliriz.

BONUS: 555TL 'YE KADAR 100%
Oyna