Derbi Öncesi Galatasaray da Eksik Var

Süper Lig’in 14.haftasında Beşiktaş – Galatasaray derbisini bu haftanın sonucu en çok merak edilen karşılaşmalarından biri olacak.

Zirve mücadelesini yakından ilgilendirecek olan mücadelede, iki takımda sahaya mutlak galibiyet için çıkacak. Tabii Beşiktaş’ın zirveyle olan puan farkından dolayı, biraz daha stresli çıkacağı karşılaşmada, Kara Kartal’ın işinin zor olmasıyla beraber; kendi sahasında oynamasının da takıma bir avantaj sağlayacağını dile getirebiliriz.

Karşılaşma öncesi Galatasaray cephesinde ise yaşanan sakatlıklar, teknik direktör Tudor’un hamlelerini sıkıntıya sokabilir. Sol bek Latovlevici ve orta sahada forma giyen Tolga Ciğerci’nin yaşadığı ağır sakatlıklar sebebi uzun süre forma giyemeyecekleri bildirildi. Bunun yanı sıra stoper Serdar Aziz’in de durumu daha sonra belli olacak.

Tudor’un ilk 11’de kullandığı 3 oyuncudan oynama ihtimali en yüksek olan isim Serdar Aziz. Diğer oyuncuların yerine ise muhtemelen Tudor, rotasyona gidecek. Maç günü yaklaştığında, iki takımının tüm dinamikleriyle ilgili gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna