Derbiye Geri Sayım !

Süper Lig’de bu hafta sonu Fenerbahçe kendi sahasında Galatasaray’ı ağırlayacak ve sezonun en önemli maçlarından biri Kadıköy’de oynanacak.

Tabii derbi öncesi karşılaşmanın tüm ayrıntılarını burada bulacaksınız ancak derbiye kısaca bir hazırlık yapabiliriz.

İki takımın şu anda içinde bulunduğu duruma baktığımızda, avantajlı tarafında konuk ekip Galatasaray olduğunu rahatlıkla söylememiz gerekiyor. Fatih Terim önderliğinde ciddi bir hava yakalayan takım, Kadıköy’e de kazanmak için gidecektir.

Fenerbahçe cephesinde ise her ne kadar bu hafta deplasmanda alınan galibiyet olsa da, takım cidd anlamda özgüven problem yaşıyor. Bunu ne kadar gizlemeye çalışsalar da bu oynanan oyuna yansıyor.

Kadıköy’de uzun süredir Galatasaray’a kaybetmeyen Fenerbahçe, bunun avantajını kullanacak olsa da, bu hafta özellikle Fenerbahçe açısında zor bir karşılaşma olabilir. Galatasaray, Fenerbahçe’nin içinde bulunduğu bu durumu doğru kullanacak olursa, bu hafta önemli bir sürprize imza atabilir.

Fenerbahçe’nin kaybetmesi halinde ise Aykut Kocaman, kendi isteğiyle görevi bırakabilir, ki Fenerbahçe için Galatasaray maçlarının önemini fazlasıyla biliyoruz. Kazanacak olursa da ligde kartlar yeniden dağıtılmış olacak.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna