Dünya Kupası Avrupa Elemeleri H Grubu

Belçika bu grupta 25 puana sahip ve Dünya Kupasına gitmeyi garantiledi. Bu grupta Yunanistan ve Bosna Hersek arasında geçecek olan play-off mücadelesi geceye damgasını vuracak. Oynanan 9.maçlarda Yunanistan deplasmanda Güney Kıbrıs’ı 1-0’le geçmiş ve 3 puanı cebine koymuştu.

Diğer maçlarda Belçika Bosna’yı deplasmanda 4-3’le geçerken, Estonya da Cebelitarık’a 6 gol attı. Bosna eğer Belçika’ya mağlup olmasaydı belki şansını daha artıracaktı ancak Belçika’nın oyun gücü karşısında pek de bir şey yapamadılar.

Bu akşam oynanacak olan karşılaşmalarda;

Belçika – Güney Kıbrıs

Ev sahibi takım, kendi sahasında grup sürecini başarıyla tamamlamış olsalar da bu karşılaşmada da gerekeni yapıp, mücadeleden 3 puanı alacaklardır. Gollü bir karşılaşma bekliyoruz.

Estonya – Bosna Hersek

Konuk ekip Bosna’nın işi oldukça zor olacak. Konuk ekibin mücadeleden 3 puanı alması yetmeyeceği için ve Yunanistan’ın da Cebelitarık’a mağlup olması gerekeceği için, Bosna muhtemelen play-off’ta yer alamayacak.

Yunanistan – Cebelitarık

Ev sahibi Yunanistan, grubun en zayıf takımı karşısında maçı kazanırsa, play-off’a gidecek. Eline gelen bu şansı doğru kullanacağı düşündüğümüz Yunanistan, kendi seyircisi önünde kazanmayı başaracaktır.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna