Fatih Terim’in Sol Bek Israrı

Bu sene Tudor bildiğiniz gibi sezon başında Galatasaray’ın simge isimlerinden biri haline gelen ve savunmanın sol kenarıyla beraber, stoper pozisyonunda da oynayabilen Hakan Balta’yı kadro dışı bırakmıştı.

Yerine Karabükspor’dan transfer edilen Latovlevici’yi alan ve bu oyuncuya da zamam zaman şans veren Tudor, oyuncunun yaşadığı sakatlığın ardından sıkıntılar çekmiş ve asıl pozisyonu sağ bek olan Linnes’i bu mevkide oynatmıştı.

Fatih Terim’de Tudor’un ayrılışının ardından gelir gelmez özellikle sol bek mevkisi için transferin şart olduğunu vurgularken, sezon başında Juventus’tan alınması düşünülen ancak kulübü tarafından onay çıkmayan Asamoah için yeşil ışık yakan Fatih Terim, oyuncunun alınabileceğini dile getirdi.

Bu oyuncunun alternatifi içinse Brezilya Serie A takımlarından A.Paranaense forması giyen Sdcley içinde kulübüyle temasa geçen Galatasaray, bu oyuncudan haber bekleyecek.

Dün oynanan karşılaşmanın ardından Fatih Terim bir de ön alan için sinyaller verirken, bir aksilik olmazsa bir kanat oyuncusunun da takıma katılabileceği konuşuluyor. Muhtemelen Fatih Terim devre arasında tüm takımla birlikte çalışmak için bu oyuncuların bir an evvel bitmesini isteyecek.

BONUS: 1000TL 'YE KADAR 100%
Oyna