Fatih Terim’le İlk Zafer

Galatasaray Tudor’la yollarını ayırdıktan sonra, Fatih Terim önderliğinde ilk karşılaşmasına çıktı. Kendi sahasında Göztepe’yi ağırlayan Sarı Kırmızılı takım 1-0 geriye düştüğü karşılaşmada, Göztepe’yi 3-1 mağlup ederek, ilk yarının son karşılaşması 3 puanla kapatmış oldu.

Taraftarının muhteşem çoşkusuyla maça başlayan Sarı Kırmızılı takım, penaltıyla yediği golden sonra kısa sürede toparlanarak oyunun tüm üstünlüğünü eline aldı ve agresif bir oyun oynarak Göztepe’yi kendi yarı alanına sıkıştırdı.  

Ilk yarıyı beraberlikle tamamlayan takım 2.yarıda daha da agresifleşerek ve oyunu dah da ön alana sürükleyerek, golleri buldu ve kazandı.

Bu galibiyetin ardından ilk yarıyı Başakşehir’in ardından 1 puan farkla 2.sırada tamamlayan Sarı Kırmızılı takım 2 haftalık arada, Fatih Terim ve yeni oyun sistemine uyum sağlamak için çalışmalarına başlayacak. Maçın ardından devre arasında transfer için de sinyalleri veren deneyimli hoca, özellikle sol bek pozisyonu için acele etmeleri gerektiğini de vurguladı.

Tabii Tudor’un ardından Galatasaray’ın galibiyeti zaten olası bir skor olarak bekleniyordu. Enerjisini yenileyen takım, mental olarak tazenlediği için özellikle 2.yarıda da rahat bir maç çıkarmış oldu.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna