Fenebahçe’de Bir Devir Sona Erdi

Fenerbahçe’de uzunca bir süredir gündemde olan Başkanlık seçimi dün son buldu. Aziz Yıldırım ve Ali Koç arasında geçen bu çekişmede galip gelen taraf ezici bir üstünlükle seçimi kazandı.

Artık yeni başkan Ali Koç ve Fenerbahçe için yeni bir dönem başlıyor. 20 yıldır Başkanlık koltuğunda oturan ve özellikle son senelerde eleştiri oklarının doğrudan hedefinde olan Aziz Yıldırım da yorulmuştu.

Gerek verdiği kararlarda gerekse diğer takımlarla kurduğu ilişkilerde sıkıntılar yaşayan Aziz Yıldırım böylece başkanlığı bırakmış oldu.

Şimdi Fenerbahçe için hareketli zamanlar başlayacak. Herkesin merak ettiği en önemli konu ise Aykut Kocaman’ın teknik direktörlüğe devam edeceğimi yoksa yerine yeni biri geleceği mi konusu.

Geçtiğimiz günlerde bu konuya başkan olmadan önce cevap veren ve Aykut Kocaman’la önce konuşacaklarını ve ardından karar vereceklerini dile getiren Koç, camianın da beklentisinin farkında olduklarını belirterek, yeni bir hocaya yeşil ışık yakmıştı.

Oyuncular konusunda da ilerleyen günlerde Sarı Lacivertli cephede hareketli günlerin olacağını bekliyoruz.

Muhtemelen Ali Koç ve kurmayları hazırlıklarını tamamlamışlardır. Fenerbahçe cephesinde bir süre sonra beklenmedik oyuncuların isimlerini duyabiliriz. Dün Başkanlık seçimi bittiğinde yeni Başkan zaten bunu açık ve net bir şekilde dile getirmişti.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna