Fenerbahçe Gündemi

Gün geçmiyor ki Fenerbahçe’de özellikle transfer hareketliliği konusunda yeni bir gelişme yaşanmasın. Dört bir koldan takımın hem bütçesine uygun hem de kaliteli bir forvet oyuncu arayışını sürdüren Sarı Lacivertli yönetimin en büyük sıkıntısı ise sıcak para ve kaliteli oyuncuların maliyetlerinin oldukça fazla olması.

Ortaya atılan bir iddiaya göre daha önce de transfer etmek istediği ancak yüksek maliyeti nedeniyle İnter’e kaptırdığı Brezilyalı Gabriel Barbosa’yı tekrardan radarına alan yönetimin, geçen sezon İnter’de sadece 9 maçta görev alan oyuncuya resmi teklifi ilettiği belirtiliyor.

Bonservis ücreti ödemen kiralama yöntemiyle kadrosuna katmak istediği oyuncuyla ilgili tüm girişimlerini yapan Fenerbahçe’nin, İnter’den gelecek habere göre devreye başak isimleri sokacağı da biliniyor.

Van Persie’nin henüz netleşmemesi ve Fernandao’nun da kolundaki kırıklardan dolayı nasıl döneceği konusunda ciddi endişeleri bulunan yönetimin, bu iki oyuncuyu da bir şekilde gözden çıkartmak istediğini biliyoruz. Bunların yanı sıra bir de Emenike’nin satılması kulüp için muhtemelen ilaç olacaktır.

Aziz Yıldırım’ın Mayıs Ayı bitmeden transferleri bitireceğiz sözünün ardından her gün haber bekleyen taraftarların, henüz bir haber çıkmaması karşısında yeni sezon için çıkacak olan kombineler konusunda ne yapacağı ise henüz belli değil.

Bu sene oldukça düşük bir ortalama ile maçlara çıkan takımın, önümüzdeki sene kafaya oynaması için stadyumu doldurması gerektiğini hepimiz biliyoruz ancak görünen o ki, bu haberlerden bir süre daha bir şey çıkmayacak.

Tabii burada en önemli konu ise Ziraat Türkiye Kupası finalinin ardından Aykut Kocaman’ın gelişini Fenerbahçe yönetiminin açıklayıp açıklamayacağı durumu, herkesin merakla beklediği gelişme olacak. Bunun ardından da muhtemelen transfer çalışmalarında daha somut adımlar atılacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna