Fenerbahçe Gündemi

Geçtiğimiz sezon Beşiktaş’ta kiralık oynayan ve bu sene henüz Beşiktaş’ın kadrosuna dahil edemediği Kamerunlu golcü Aboubakar için Fenerbahçe’de devreye girdi. Porto ve Lorient kulüplerinin 10 milyon euro’dan aşağıya inmediği ve bu nedenle de Beşiktaş’ın bir türlü transferinde son noktayı koymadığı oyuncusu için, Sarı Lacivertli takımda bunu fırsat bilerek devreye girdi.

Gönderilme ihtimali olan Kjaer ve Ozan Tufan’dan gelecek olan bütçeyle, oyuncuyu almak isteyen yönetim, Aykut Kocaman’dan da gelen olumlu raporun ardından Kjaer ve Ozan’ın durumunu beklemeye başladı.

Fenerbahçe’nin eski futbolcusu olan Emre Belözoğlu’nun tekrardan Sarı Lacivertli kulübe geleceği ile ilgili söylentilerse günün sıcak gelişmelerinin başında yer alıyor. Başakşehir takımı ile 1 yıl daha kontratı bulunan ve bu sezonun sonunda futbolu bırakmaya hazırlanan tecrübeli oyuncunun, Aykut Kocaman’nın takıma gelmesinin ardından böyle bir duruma sıcak bakabileceği de transferin perde arkasında konuşuluyor.

Her zaman Fenerbahçeli olduğunu dile getiren oyuncunun futbolu burada noktalamak istemesi oldukça doğal bir durum ancak Başakşehir cephesinin böyle bir durum karşısında ne yapacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

Kaleci konusunda da bir süredir çalışmalarına devam eden yönetim, Ospina’nın Amerika Ligi’ni tercih etmesi üzerine rotayı tekrardan Kameni’ye çevirdi. Kolombiyalı file bekçisi ile ilgili gelişmeler önümüzdeki hafta arasına kadar netlik kazanacaktır.

Emre Mor’un Fenerbahçe ile anlaşacağı ise Fenerbahçe adına başka bir gelişme olarak gündeme bomba gibi düştü. B.Dortmund’ta geçtiğimiz sezon fazla forma şansı bulamayan oyuncu, bu sezon kiralık olarak başka bir takıma gönderilmek isteniyordu. Bu gelişmenin devreye giren Fnerbahçe yönetimi eğer bir aksilik olmazsa Emre Mor’u kadrosuna katacak.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna