Fenerbahçe Kanatları Açmanın Peşinde

Yeni sezonda skor üretimi anlamında geçen seneye göre fark yaratmak isteyen Fenerbahçe, Valbuena ve Dirar transferinin ardından, henüz anlaşma sağlayamadığı Lens’i de takımda tutmanın peşinde.

Yeni sezonda sözleşmesini elinde bulunduran Sundurland’in küme düşmesi ve bir alt ligde oynayacak olması sebebiyle orada oynamak istemeyen Lens, Fenerbahçe’de kalmak istiyor ancak oyuncunun istediği yüksek rakam Sarı Lacivertli takımı sıkıntıya sokuyor.

Özellikle hücum hattında oldukça iyi işler Lens’i elinden kaçırmak istemeyen Fenerbahçe oyuncu için son teklifini yaptığı iddia edildi. Lens’in bu teklife ne cevap vereceği birkaç içinde belli olacak.

Dün de takıma yeni kattığı Mehmet Ekici ile resmi sözleşme imzalayan Sarı Lacivertli takımda sırasıyla Valbuena, Dirar ve Aykut Kocaman’dan da resmi imza bekleniyor.

Ekici’nin takıma gelmesi ile geçtiğimiz sezon orta saha hattı olan Topal ve Souza ikilisinin de bu denklemde bozulacağını rahatlıkla söyleyebiliriz ancak Ekici’nin savunma performansının bu iki oyuncuya göre daha düşük olması, Aykut Kocaman’ın oyun felsefesine göre şekillenecek.

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir iddiaya göre de B.Dortmund’un oyuncusu olan Emre Mor’un menajerinin, bu oyuncunun transferi için İstanbul’a geldiği ve Fenerbahçe’nin de bu oyuncuyu transfer etmek istediği yönündeydi ancak Emre Mor’un menajerinin kulüp binasına gelme sebebinin alt yapıda oynayan başka bir oyuncusunun profesyonel sözleşmeye imza atmasından dolayı olduğu da açıklığa kavuşmuş oldu.

Zaten şu anda ki kadro yapılanmasına baktığımızda Emre Mor’u Aykut Kocaman’ın kullanması oldukça zor olacaktı.

Fenerbahçe’de henüz kendi kulübüyle olan bonservis sorunu çözemeyen Sow’un durumu ise her geçen daha da olumsuz bir noktaya doğru gidiyor bu oyuncu için de bir alternatif yapmaya hazırlanan Fenerbahçe yönetimi çareyi Brezilya’da buldu. Sao Paulo’da forma giyen Ricardo Centurion’u gündemine alan Sarı Lacivertli yönetim, Arjantinli kanat oyuncusu için kollarını sıvamış. Oyuncunun da Fenerbahçe’e gelmeye sıcak baktığı da yine bu transferle ilgili konuşulan konular arasındaki yerini alıyor.

BONUS: 555TL 'YE KADAR 100%
Oyna