Fenerbahçe, Kayseri de 5’ledi !

Süper Lig’de haftanın kapanış mücadelesinde, Kayserispor kendi sahasında Fenerbahçe’yi ağırladı ve bu maç konuk ekibin 5-0’lık galibiyetiyle son buldu.  

Karşılaşma öncesi, yukarıda olan takımların kazandığı bir haftada Sarı Lacivertli takımın işinin çok zor olacağını dile getirmiş ve son zamanlardaki formundan dolayı da buradan sıkıntılı bir sonuçla ayrılacağını yazmıştık.

Tabii tüm bunları dile getirirken, sezona oldukça iyi başlayan ve kendi sahasında rakipleri karşısında dirençli oynamayı başaran Kayserispor’un oyuna bu kadar sıkıntılı başalayacağını düşünmemiştik.

Bir de takımın 3.kalecisi Kayserispor’un kalesini koruyunca işler konuk takım adına çok daha kolay bir hale geldi.

Kaleye gönderdiği ilk iki şutta golü bulan Fenerbahçe için bundan sonrası çok daha kolay oldu ve skor avantajını da eline geçirince, ev sahibi takım daha da geriye yaslandı. Sonrasında toparlanmaya çalışsa da bunu başaramayan Kayserispor, skoru dengelemek adına savunmada açıklar verince, bol gollü bir kapanış maçını da geride bırakmış olduk.

Bundan sonra ligde yukarıda olan takımların oynayacağı her maç çok daha önemli hale gelecek. Kaybedilen 1 puan bile takımların başında ciddi işler açabilir.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna