Fenerbahçe’den Tek Gollü 3 Puan

Süper Lig’in 13.haftasında Antalyaspor deplasmanına konuk olan Fenerbahçe, ilk yarının sonlarına doğru Giuliano’nun attığı golle sahadan 1-0’lık galibiyetle ayrıldı.

İki takımında oyunda zaman zaman etkin roller oynadıklarını söyleyebiliriz. Tabii Fenerbahçe’de geçtiğimiz haftalara göre oyun anlamında biraz daha değişiklikler var.

Hatırlayacak olursanız milli takım arasından önce Fenerbahçe’de çok ciddi sıkıntılar vardı ve teknik direktör Aykut Kocaman takımdan ayrıla noktasına kadar gelmişti. Aradan sonra iç sahada oynanan Sivasspor galibiyeti ile işe başlayan Fenerbahçe, bu kez de deplasmanda Antalyaspor’u avladı.

Tabii bunda ev sahibi temsilcisinin fizik olarak oldukça kötü olmasının ciddi etkileri var. Her ne kadar kadrosunda Nasri ve Etoo gibi yıldızlara sahip olsa da, oyuncuların hem yaşı hem de fazla kiloları oyunun tüm bölümlerine etki ediyor. Yani ev sahibi muhtemelen hafta arası çalışmıyor ve bu da net olarak görülüyor.

Belki kolay bir deplasman değil yeni teknik direktörü Leonardo ile Antalyaspor’un artık çıkış yapması pek de kolay olmayacaktır. Takım sadece zaman zaman kazanacaktır.

Fenerbahçe ise top oyunundan daha çok artık mücadele oyununa da geçiş yapmış. Bu da takımın bu deplasmanda kazanmasının en büyük sebeplerinden biri ve eğer Aykut Kocaman’a biraz daha sabır gösterilirse takımın kimliği daha da yerine gelecektir.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna