Fenerbahçe’nin Gündemi

Bu sezonu büyük bir hayal kırıklığıyla devam ettiren Fenerbahçe, Galatasaray’ın dün yenilmesinin ardından 3.lüğe yükseldi ve takım biraz da olsa sıralamayı değiştirince keyiflendi dersek yanılmış olmayız.

Bununla beraber Sarı Lacivertli takımda sezonun flaş isimlerinden biri olan ve oynadığı her maçta skora katkıda bulunan Lens’in bir sonraki sezon takımda kalıp kalamayacağı henüz belli değil ancak gelen haberle takım adına oldukça sevindirici.

Sunderland’ten bu sezon kiralık gelen ve yerine transfer edilen Januzaj’ın bu sezon etkisiz kalması sonrasında David Moyes’un Hollandalı oyuncuya kapıları açması, Fenerbahçe cephesinde bir tedirginlik yaratmıştı ancak gelen haberlere göre de şu anda Sunderland yönetimi ve oyuncu ikna edilmiş durumda.

Bununla beraber Premier Lig ekibinin kanat oyuncusu anlamında fazla bir alternatifinin bulunamaması ve Moyes’un oyuncunun gelmesi konusunda kapıyı aralaması, bu işin biraz zor olacağını anlamına da geliyor.

Bu gündemle beraber bu hafta oynanan Fenerbahçe – Akhisar mücadelesini izlemeye gelen M.City, Villareal ve W.Bremen’in transfer yetkilileri, Sarı Lacivertli takımın stoperi Kjaer için geldikleri söylentileri doğruluğunu buldu.

Şu anda Fenerbahçe’nin en çok kazanan oyuncuları arasında yer alan Danimarkalı oyuncu için gelebilecek herhangi bir yüksek teklif karşısında yönetimin bu oyuncuyu elden çıkaracağını biliyoruz; çünkü UEFA’nın kulüplere uyguladığı transfer çıkmazını Fenerbahçe ancak bu oyuncudan elde edeceği gelirle aşacaktır. Yine gönderilecekler listesinde olan Wiel, Van Persie ve Emenike için de yönetimin gece gündüz çalıştığını biliyoruz ancak bu oyuncularla ilgili henüz netlik kazanmayan haberler dolaştığı için paylaşmaya gerek de duymuyoruz. Bir gelişme olduğunda yine buradan takip edebilirsiniz.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 150%
Oyna