Fransa Lig 1’de 24.Hafta Mücadelesi

Fransa Lig 1’de PSG liderliğine devam ediyor ve takımın şu ana kadar topladığı puan 59. En yakın rakibi olan Lyon ise 48 puanda ve zirve yarışını devam ettiremk istiyor ancak PSG’ye yetişmesi pek de kolay olmayacaktır.

Lyon’un hemen arkasından gelen Marseiile ise rakibiyle aynı puanda ancak gol farkıyla bir alt sırada yer alıyorlar. Yine zirve yarışında olan Monaco’da 47 puanla 4.sırada yer alıyor.

Haftanın maçlarında;

Marseille – Metz 

Ev sahibi kendi sahasında ligin en dibinde bulunan rakibi karşısında 3 puana ulaşacaktır. Marseille için kolay bir karşılaşma olmasını bekliyoruz.

Lille – PSG

Genel olarak bu lig de herhangi bir takımın PSG’yle olan maçında favori olması düşük bir ihtimal. Konuk ekip deplasmanda da olsa kazanır ve bunun yanı sıra skor anlamında da tatmin edici bir mücadele olacaktır.

Amiens – S.Etienne

İki takımın arasında bulunan 1’er puanlık farktan dolayı, taraflar için önemli bir mücadele olacaktır. Ev sahibi iç sahada oynamasından dolayı avantajlı olsa da, iki takımda skor üretebilirler.

Montpellier – Angers 

İç saha temsilcisi puan dinamiklerini düşündüğümüzde kendi sahasında kazanacaktır. İçerde oynuyor olması Montpellier’I galibiyete taşır.

Nice – Toulouse

Nice ligin dengesiz takımlarından biri ve bu da takımın oynadığı maçlara fazlasıyla yansıyor. Gole odaklanılması gereken bir maç olur.

Strasbourg – Bordeaux

İki takımın arasında bulunan puan farkının az olmasından dolayı iki takımda sahaya kazanmak için çıkacaktır. Bu tip maçlarda ev sahibi avantajını kullanırsa kazanır ancak taraflar maçın dengesinden dolayı, skor üretme konusunda şanslı olabilirler. 

Troyes – Dijon

Haftanın yine dengesiz karşılaşmasından biri olmaya aday bir maç. Bu nedenle pek yaklaşılmaması iyi olur ancak illa tercih edilirse de gol en doğru seçenek olac aktır.

BONUS: 1000TL 'YE KADAR 100%
Oyna