Fransa Lig’1 de 4.hafta Analizi

Fransa Ligi’nde de haftanın açılışını PSG ve S.Etienne karşılaşması ile yapıyoruz. Şu ana kadar 3 maçta 3 galibiyetle oynayan PSG, kadrosuna Neymar gibi bir dünya yıldızını da katarak çok nemli bir hamle yaptı.

Bu haftada galibiyet serilerini devam ettireceklerdir.

Nantes – Lyon

İki takımın aralarında oynanan karşılaşmalarda, konuk ekip genelde üstün olan taraftı ve istediğini aldı. Bu karşılaşmada da taraflar skor üreteceklerdir.

Amiens – Nice

Ligin dibine demir atan ev sahibinin bu karşılaşmadan puanla çıkması oldukça zor olur. Terazinin ağır tarafında konuk ekip bulunuyor.

Bordeux – Troyes

Hem kadro olarak hem de oyun olarak birbirine yakın olan iki takımın mücadelesinde ev sahibi, kendi saha ve seyircisi nünde oynamanın avantajını fazlaca kullanacak olsa da, rakip takımın skor üreteceğini düşünüyoruz.

Caen – Metz

Ev sahibi maçın mutlak favorisi olacaktır. Kaybetme ihtimali zor. Bu nedenle ev sahibi tercihinin üzme olasılığı oldukça az.

Dijon –Montpellier

Henüz galibiyetle tanışmayan ev sahibi ekibin bu karşılaşmada işi zor ancak iç sahada artık bir galibiyetleri olsun isteyeceklerdir. Karşılıklı gol için uygun bir mücadele olur.

Toulouse – Rennes

Haftanın taraf bahsi açısından sıkıntılı karşılaşmalarından biri olacak olan bu mücadelede, ilk yarı alt seçimi oranı bir tık daha yukarıya taşıma için doğru olur. Diğer seçeneklerin üzme olasılığı biraz daha fazla gibi duruyor.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna