Galatasaray, Yeni Malatyaspor Deplasmanında

Süper Lig’in 16.haftasında Yeni Malatyaspor deplasmanına konuk olacak olan Galatasaray da tek hedef galibiyet olacak.

Geçen hafta sahasında 2-0 geriye düşmesine rağmen 2.yarıda toparlanan ve muhteşem bir geri dönüşe imza atan takım, bu hafta da bu zorlu deplasmana 3 puan için gidecek.

Bu karşılaşmada konuk ekip Galatasaray’ı oyun anlamında farklı açılardan değerlendirebiliriz. Birincisi Galatasaray ve Tudor ilişkisi olur ikincisi de takımın genel durumu olur. Geçen hafta takım 2-0 gerideyken, takımın düştüğü durum ve taraftarların Tudor’u istifaya çağırması takım adına olumlu bir durum değil. Bu Gaatasaray’ın muhtemelen her geriye düştüğünde ya da alacağı ilk mağlubiyette bile etkisini sürdürecek bir durum.

Diğer yandan da takımın oyun olarak, ilk zamanlarına göre çok daha geride olması da oyuncuların mental durumlarını ciddi şekilde etkiliyor. Galatasaray için çok zor bir karşılaşma olacak. Tabii ne kadar zor olsa da oyuncu bazında avantajı olan taraf yine Sarı Kırmızılı takım olacaktır.

Bunun yanı sıra maçın dengesini değiştirecek olan şey ev sahibinin savunma anlamında ortaya ne koyacağı olacak. Takım erken gol yemezse muhtemelen Galatasaray daha da açılacak ve oyun bir başka boyuta gelecektir, ki bu da muhtemelen olabilecek bir senaryo. İlk yarıda dengenin bozulmasını beklemediğimiz karşılaşmada, 2.yarıda takımlar sessizliklerini bozarlar. Bunun tersi olursa da iki takımda skora katkı yapacaktır.

BONUS: 900TL 'YE KADAR 150%
Oyna