Günün Maçları

Pazar Günü’nün programında Arjantin Ligi’nde de önemli karşılaşmalar oynanacak. 28 maç sonunda 59 puana sahip olan Boca Juniors, ligi lider götürüyor. Boca’nın ardından gelen Banfield’in 54, River Plate’in 52, Estudiantes’in ise 50 puanı bulunuyor ve bu takımlar ligin ilk 4 sırasını oluşturuyorlar.

Günün maçlarında ise Newells kendi sahasında Lanus’u ağırlarken, Tigre Patronato’ya, Olimpo İndependient’e konuk oluyor ve gecenin son maçında Defensa ve A.Tucuman karşı karşıya gelecek.

Newells – Lanus

Konuk ekip Lanus 45 puanda ve ligin 10.sırasında yer alıyor. Ev sahibi ise 3 puanlık farkla 48 puanda ve 6.sırada. İki takımın puan dengesine baktığımızda, ev sahibini favori olarak görebiliriz ancak arada bulunan 3 puanlık fark rakip takımın da maça konsantrasyonu açısından oldukça önemli. Karşılıklı gol için uygun bir karşılaşma olacaktır.

Patronato – Tigre

Son sıralarda mücadele eden iki takımın mücadelesinde taraf bahsi yerine gole odaklanmak çok daha doğru olur. İki takım da kazanmak için oynayacaktır.

Independient – Olimpo

Ev sahibinin favori çıkacağı karşılaşmada, iki takımın kadro kalitesi de ortada. Bu nedenle ağır basa taraf İndependient.

Defensa – A.Tucuman

Yine ev sahibinin konuk ekibe göre daha üstte olduğu bir karşılaşma izleyeceğiz. Ev sahibi tercihi ve karşılıklı gol seçeneğine gidilebilir.

River Plate – Racing Clup

52 puanla zirve yarışını devam ettiren River Plate kendi sahasında kazanmak zorunda. Kaybetmesi halinde zirve yarışında yara alacak olan ev sahibi, bu karşılaşmadan istediğini alacaktır.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna