Günün Maçları

Fransa Lig Kupası 2.tur maçında takımlar bu akşam sahaya çıkıyorlar. 6 karşılaşmanın oynanacağı gecenin açılışını Lorient ve Lens yapacak.

Sonrasında Red Star’ın Ajacciıo’yu ağırlayacağı gecede, Orleans’da Nancy’nin konuğu olurken; Paris Fc de kendi sahasında Clermont’u ağırlayacak.

Lorient – Lens

Ev sahibinin avantajlı olacağı karşılaşmada, iki takımda bir alt ligde mücadele ediyor. Ev sahibi seçiminin yanı sıra karşılıklı golde iyi bir tercih olabilir.

Ajaccio – Red Star

İki takımın arasında oynanan son 5 karşılaşmanın 4’ünde gol olurken, 2 karşılaşma 2,5 altı sonucuyla biterken, 4 karşılaşmanın da 2,5 üstü bittiğini syleyebiliriz. Yine karşılıklı gol için uygun bir mücadele olacaktır.

Nancy – Orleans

Lige oldukça kötü bir başlangıç yapan ev sahibi takımın 4 maçtır yüzü gülmüyor. Bu karşılaşmada da takımın toparlanma şansı oldukça az. Kupa maçlarında da takımların genel olarak, motivasyon konusunda sıkıntı yaşadıklarını düşünecek olursak, karşılıklı gol durumu yine mantıklı olacaktır.

Paris Fc – Clermont

Gol konusunda sıkıntı yaşayan iki takımın karşı karşıya geleceği mücadelede, taraf bahsi yapmak sıkıntılı olabilir. Bu nedenle aslında uzak durulması gereken bir karşılaşma.

Tours – Le Havre

Gol üzerine odaklanmamız gereken karşılaşmalardan bir tanesi daha. Karşılaşma her sonuca açık bir mücadele olur. Kupa dengesiz bir zeminde olduğu için, en az risk taşıyan tercih yine karşılıklı gol olacaktır.

 

 

BONUS: 500TL 'YE KADAR 200%
Oyna