Hollanda Eredivise ve Belçika Lig 1 A

Hollanda Eredivisie’de PSV Eindhoven 52 puanda liderliğini devam ettiriyor. En yakın rakibi olan Ajax’la olan puan farkı ise 7.

Burada da Alkmaar, Feyenord takımları muhtemelen 2.lik yarışlarına devam edeceklerdir. Bu iki takım bu nedenle Ajax’ın puan kaybetmesini bekleyecekler.

Haftanın mücadelelerinde; 

Vitesse – Groningen

Ev sahibi iç sahada oynayacağı karşılaşmada avantajlı olan tarafta olur ve kaybetmez. Tabii bu ligde takımların skor anlamında işlerinin kolay olduğunu da unutmamız gerekiyor.

Heerenveen – Twente

Yine iç saha temsilcisinin kendi evinde avantajlı olacağı bir karşılaşma olacaktır. Heerenveen 90 dakika sonunda kaybetmeyecektir. 

Psv – Zwolle  

Haftanın önemli maçlarından biri olacak bu mücadelede, zirveye oynayan takımlar konuk ekipten en az 1 puan beklese de bu kolay olmaz. Ev sahibi kazanarak yoluna devam eder.

Heracles – Den Haag

2,5 gol barajının aşılması için uygun bir mücadele olacaktır. Konuk ekip belki kadro anlamında daha iyi ancak deplasmana gidince işin rengi değişebilir.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna

Belçika Lig 1 A’da haftanın maçları

Antwerp – Waasland

Haftanın sonucu merakla beklenen karşılaşması zirve yarışı için önemli olacak. Gerçi ev sahibi şu anda rakibine 7 puanlık bir fark atmış durumda ancak kolay bir maç olmaz. Yine de iç saha temsilcisi kaybetmez.

Lokeren – S.Liege  

Konuk ekip deplasmanda da olsa kaybetmez.

Eupen – Gent

Gent son sıradan kurtulmak isteyen rakibi karşısında avantajlı olacak ve kadro kalitesiyle kazanmayı bilecektir.

Truiden – Kortrijk  

Puan dinamikleri anlamında haftanın yine zor maçlarından biri olacaktır. Bu nedenle karşılıklı gole odaklanmak doğru olur.

Mouscron – Genk

İki takımın arasında 1 puanlık fark bulunuyor. Bu nedenle gol dengesinin kırılması konusunda taraflar birbirlerini zorlayabilir ama tam tersi de olabilir. Tercih sizing

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna