Hollanda Eredivise’de Yeni Hafta Notları

Hollanda Eredivise’de 24 puana ulaşan Eindhoven ligin zirvesine yerleşti. Oyun anlamında da içerde dışarda iyi işlere imza atan takım, bu grafiğini sürdürdüğü takdirde zirveye kimseyi ortak etmeyecektir.

Bu haftanın karşılaşmalarına baktığımızda;

Twente – Exelcior

Aralarında 2 puan fark bulunan 2 takımdan konuk ekip 11.sırada ve rakibinden bir üst sırada konumlanıyor. Bu da maçı iki taraf açısından önemli bir hale getirmiş oluyor. İki takımda ayrıca gol atma ve yeme beceresi yüksek olduğundan dolayı, karşılıklı gol için uygun bir karşılaşma olacaktır.

Heracles – Venlo

Ev sahibi iç sahada oynayacağı bu karşılaşmadan 3 puanla ayrılmak zorunda, ki alt sıralarda kurtulabilsin ancak rakipte yabana atılacak bir takım değil, bu nedenle haftanın zor karşılaşmalarından biri olacak bu karşılaşma karşılıklı gol için uygun olacaktır.

Roda – Feyenord

Konuk ekip ligin son sırasına demir atan rakibi karşısında 3 puana ulaşacaktır.

Zwolle – Den Hag

Ev sahibi şu anda ilk 5 sıranın içinde yer alıyor ve bu çıkışını devam ettirmek istiyorsa bu karşılaşmadan en az 1 puanla ayrılmalı, ki 1 puan bile yukarıda puanların birbirine yakın olmasından dolayı, takımı yerinden edebilir. Den Hag gol bulmakta zorlanan bir takım ve dış sahada skor üretemeyebilir. Bu nedenle ev sahibi avantajlı olacaktır.

Williem – Ajax

Konuk ekip Ajax deplasmanda da olsa, kadro ve oyun gücü bakımından rakibine oranla çok daha önde. Bunu da kullanıp bu haftayı puanla kapatacaklardır

BONUS: 350TL
Oyna