İngiltere Lig Kupası’nda Günün Maçları

İngiltere Premier Ligi’nde heyecan tam gaz devam ederken, Türkiye’de olduğu gibi İngiltere’de de takımlar hafta arasında kupa maçlarına çıkacaklar.

Takımların ciddiye aldıkları bu kupada zaman zaman favori olan takımların bizleri yanıltacağını da hatırlatarak, günün maçlarına geçebiliriz.

Arsenal – Norwich City

Kendi sahasında maça favori olarak çıkacak olan Arsenal zor da olsa kazanmayı başaracaktır. Konuk ekipte skor üretebilir.

Bournemouth – Middlesbrough

Günün zor karşılaşmalarından biri olacak bu müsabakada, konuk ekip bir alt ligde yer alsa da, ev sahibinin formsuz durumundan faydalanmak isteyecektir. İki takım için zor geçecek mücadelede karşılıklı gol en uygun seçenek olacaktır.

Bristol City – C.Palace

Konuk ekip ligde toparlanmak istese de şu anda pek de istediği noktaya ulaşamadı ancak bugün alt lig temsilcisi olan rakibi karşısında kazanacaklardır.

Leicester – Leeds Utd

Ev sahibi sahaya favori olarak çıkacaktır. Bunun dışında oluşacak bir sonuç günün sürprizi olur.

Swansea – Man United

Günün en önemli mücadelelerinden biri olan bu karşılaşmada muhtemelen konuk ekip United, kadroda rotasyona girip mücadele edecektir. Ev sahibinde de belki ufak tefek değişiklikler olabilir. Yine karşılıklı gol için uygun bir mücadele olacaktır.

Man City – Wolves

Ev sahibini anlatmaya gerek bile yok. Guardiola’nın öğrencileri kazanacaktır.

Chelsea – Everton

Günün yine merakla beklenen karşılaşmasında, ev sahibi Chelsea sahaya favori olarak çıkacaktır. Konuk ekibin oldukça sıkıntılı günler geçirdiğini fazlasıyla biliyoruz. Gök Mavililer formsuz rakibi karşısında galibiyeti alacaktır.

Tottenham – West Ham

Günün bir başka merakla beklenen karşılaşmasında, Tottenham kendi sahasında West Ham’ı ağırlayacak. Ligin formda takımı olan Tottenham’da muhtemelen bu karşılaşmda rotasyona gidecektir ancak konuk takımda böyle bir durumun olacağını zannetmiyoruz. Karşılıklı gol içn uygun bir müsabaka olur.

 

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna