İngiltere Premier Lig de 6.Hafta

İngiltere’de de önemli bir haftaya giriyoruz. 5 Hafta sonunda Man United ve Man City’nin skor üretimi bakımından ortaya koydukları inanılmaz performanslar muhtemelen devam edecektir. İki takımın da hem orta sahada hem de hücumda etkili oyuncularının olması ve savunma hattında da skor üretebilecek oyuncularla beraber akan oyuna doğrudan katkı yapan oyuncuların bulunması, bu iki takımın en büyük avantajı olarak ön plana çıkıyor.

İki takımın arkasından gelen Chelsea, Newcastle, ve Tottenham’ın da ilerleyen süreçte yukarıyı zorlayacaklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ellerinde tuttukları kadro kalitesi bunun işareti.

West Ham – Tottenham

Ev sahibi ciddi bir dengesizlik içerisinde ve toparlanması içinde oyun olarak kendini geliştirmesi gerekiyor. Tabii bu karşılaşma bunun için pek uygun değil çünkü Tottenham’ın oturmuş bir kadrosu var ve bu karşılaşmada da bunu fazlasıyla göreceğiz. İki takım da skor üretebilecek potansiyellere fazlasıyla sahipler.

Burnley – Huddersfield

Haftanın zor karşılaşmalarında biri olacak bu mücadelede hem ev sahibinin hem de konuk ekibin kendi has oyun özellikleri var. Burnley iç ve dış sahalarda oyun kurgusu anlamında gelişimini fazlasıyla tamamlamış bir takım. Konuk ekipte etkili kontra atak oyuncularıyla skor üretimi konusunda pozitif işlere imza atabiliyorlar. İki takımında dengeli oyunu skoru 2-3 gol aralığından öteye götürmez.

Everton – Bournemouth

Ev sahibi Everton’ın ne yapıp edip kazanması gereken bir karşılaşmaya çıkıyor olması, ibreyi Everton cephesine çeviriyor. Konuk ekip ise geçen seneki performansından oldukça uzakta. Everton maçın favorisi olacaktır.

Man City – Cry Palace

Ev sahibi için fazla fazla yazmaya gerek. Şu anda United’la beraber ligin en iyi takımlarından biri. Sezona oldukça sıkıntılı başlayan rakipleri karşısında da gerekeni yapacaklardır. Mücadelede yüksek bir gol ortalaması olabilir.

Southampton – Man United

Haftanın zor karşılaşmalarından biri olacak bu mücadelede ev sahibi özellikle kompakt oyun konusunda son derece başarılı performanslar sergileyen bir takım ve bunun karşılığını da bu mücadelede almaya çalışacaklardır. United’ta ligin formda iki takımında biri ve onlarda bunun karşılığını almaya çalışacaklar.

Bu mücadelede ev sahibinin öncelikli hedefi oyunu tutmak olacağı için, ilk yarı daha sıkı bir şekilde geçebilir ancak yine de iki takımın da oyunun genelinde skor üretme şansları oldukça fazla olabilir.

Stoke City – Chelsea

Haftanın bir diğer önemli karşılaşmasında, iki takım da sahaya kazanmak için çıkacaklar ve bu durumda pozisyon anlamında sahaya yansıyacaktır. Bununla beraber Chelsea’nin savunma kurgusu anlamında geçen seneye göre daha zayıf olması, kalesinde daha fazla gol pozisyonu vermesine sebep oluyor. Karşılıklı gol için yine ideal bir karşılaşma olacaktır.

Swansea – Watford

Haftanın sıkı karşılaşmalarından biri olacak bu karşılaşmada, iç sahada ev sahibinin avantajı olsa da, konuk ekipte özellikle bu sene kurmuş olduğu kadro kalitesiyle kazanma şansı olabilecek bir durumda. Bu nedenle bu karşılaşmada da iki takım da skor üretebilir.

Leicester – Liverpool

Konuk ekip Liverpool’un gücünden bahsetmeye gerek yok. Sakat olan Coutinho’nun da takıma dönmesi, oyun olarak çıtalarını yükseltmiş durumda. Ev sahibi de yine kendi sahasında etkili performanslara imza atan bir ekip. Mücadele gücünün yüksek olmasını beklediğimiz karşılaşmada, gol yine ön planda olacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna