İtalya Serie A’da 10.Haftanın İlk Karşılaşması

9.haftayı geride bıraktığımız Çizme’de Napoli 25 puanla lider durumda yer alıyor. Tabii Napoli’nin şu anda ligin zirvesinde olması pek de tesadüf bir durum değil. Hemen hemen çoğu karşılaşmasını canlı olarak takip ettiğimiz Napoli’nin hem Avrupa da hem de kendi liginde özellikle ofansif anlamda oldukça efektif bir takım olduğunu belirtmememiz gerekiyor.

Napoli’nin hemen arkasından gelen takımların puan durumlarının birbirlerine yakın olması, bu ligde ilk 5 sırada ilerleyen haftalarda değişikliler olabilir. İnter 23 puanla 2.sırada yer alırken, 22 puanda bulunan iki takımdan Juventus 3., Lazio da 4.sırada yer alıyor. 5.sırada yer alan Roma’nı 18, 6.sırada bulunan Sampdoria’nın da 17 puanı bulunuyor.

Bu haftanın açılış karşılaşmasında;

İnter – Sampdoria

Geçtiğimiz hafta oynadığı Napoli karşılaşmasını golsüz bitiren İnter, pek de olumsuz bir sonuç almadı. En azından iki takımda puan farkını korumuş oldu. Ayrıca İnter’in deplasmanda aldığı 1 puanı daha da önemli bir yere koyabiliriz.

Sampdoria ise bu hafta kendi sahasında ağırladığı Crotene karşısında oldukça sükseli bir galibiyet alarak rakibine tam 5 gol attı ve haftayı 3 puanla tamamladı. Bu akşam iki takımda sahaya kazanmak çıkacak ve özellikle İnter kendi sahasında oynayacağı karşılaşmaya favori olarak çıkacak. Tabii konuk ekip Sampdoria’da bu deplasmana moralli olarak gelecek. Karşılıklı gol için uygun bir mücadele olsa da, ev sahibi kazanacaktır.

BONUS: PLUTON400 Bonus Kodu
Oyna