Kanaryadan Gelişmeler!

Topuk yaylasında başlayacak olan kampa kadar en azından birkaç oyuncuyla ilgili hem iç transferde hem de dış transferde yol almak isteyen Fenerbahçe yönetimi, artık transferi yılan hikayesine dönen Danimarkalı stoperi için bir çözüm bulmak istiyor.

İtalya ve Fransa’dan birçok takımın ilgilendiği Kjaer’in Topuk Yaylasındaki ilk etap çalışmalarına katılması ve sonrasında da oyuncuyla ilgili bir karar verilmesi bekleniyor. Oyuncudan gelecek parayla takıma yeni oyuncu katmak isteyen ve bu konuda da alternatifi oldukça az olan Fenerbahçe’nin aslında oyuncuyu satmak istediğini biliyoruz ancak Aykut Kocaman’ın oyuncunun muhakkak takımda kalması gerektiği yönünde rapor vermesi, yöneticileri şu an için ciddi bir sıkıntıya sokuyor.

Bir yandan da hücum oyuncusu için çalışmalarına devam eden Fenerbahçe yönetiminde Fil Dişili oyuncu, Doumbia için görüşmeler devam ediyor. Roma’nın oyuncusu olan Doumbia, geçtiğimiz sezonu Basel forması ile tamamlamıştı. Yeni sezonda da Roma’nın kadrosunda düşünülmeyen oyuncuyu Sporting Lizbon almak istese de, bonservis bedeli konusunda anlaşamayan taraflar bu transferden vazgeçtiler.

Bunun gelişmenin ardından da gaza basan Fenerbahçe yönetimi oyuncu için oldukça ciddi sayılabilecek bir teklifte bulundu. Oyuncunun da bu teklife sıcak baktığı Fenerbahçe adına günün sıcak gelişmesi olarak ön plana çıkıyor.

Bunun yanı sıra yeni sezon öncesi Van Persie, Wiel, Ozan, Emenike, Salih, Fernandao ve Stoch’un durumları da şu anda belli değil. Vabuena, Ekic, ve Dirar’ı kadrosuna katan Fenerbahçe bir yandan da bu oyuncuların netliği için görüşmelerini sürdürüyor. Emenike ve Stoch’a ciddi bir teklifin gelmemesi, Fernandao’nun sakatlıktan henüz dönememesi ve diğer oyuncuların da durumlarındaki belirsizlik Fenerbahçe’yi ciddi anlamda sıkıntıya sokmuş durumda. Bu nedenle her dakika gelişmelerini sıkı sıkı takip ettiğimiz Fenerbahçe’de her an beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna