Konfederasyon Kupası Tam Gaz Devam

Konfederasyon Kupası’nın açılış maçının ardından dün de 4 takım sahadaydı. Portekiz, Meksika ile karşılaşırken, Şili de Kamerun ile karşı karşıya geldi. Son şampiyon Portekiz, Beşiktaşlı Quaresma’nın attığı golle maç başlarken, devamında Meksika’nın skoru dengelemesiyle maçı berabere bitirdi.

Kamerun Şili maçında ise tempo zaman zaman yükselirken, zaman zaman da oyunun temposu oldukça düşüktü. Buna rağmen bu oyunda Şili’nin ağırlığını daha fazla koyduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Vidal ve Vargas’ın golleriyle turnuvaya 3 puanla başlayan Şili, bu galibiyetle turnuvadan bir üst tura çıkmak için de önemli bir galibiyet elde etti.

Bugün ise Avustralya ve Almanya karşı karşıya gelecekler. Sizin de tahmin edeceğiniz üzere Almanya’nın favori olarak çıkacağı karşılaşmada, Avustralya’da elinden geleni yapmaya çalışacaktır ancak Panzerler doğru oyunla bu akşam 3 puanı alırlar.

B Grubu’nda Şili’nin 3 puanı almasının ardından Almanya’da bu karşılaşmadan 3 puan alması gerektiğini bildiği için, gerekeni yapacaktır. Kadro olarak ve oyun olarak Avustralya’dan çok daha üstün bir Almanya sahada olacaktır. Aksi bir durum için ciddi bir sürpriz gerekiyor.

BONUS: 400TL 'YE KADAR 100%
Oyna