La Liga da Hafta Kapanıyor

İspanya La Liga’da haftanın son karşılaşmalarında 4 takım sahaya puan için çıkıyor. Real Socieadad kendi sahasında Espanyol’u ağırlarken, Girona’da Deportivo deplasmanına konuk olacak.

Real Sociedad şu anda ligde 13 puana sahip ve orta sıralarda yer alıyor. Konuk ekip Espanyol ise 9 puanı var ve bu karşılaşmadan da puanla ayrılamazsa takım sıkıntılı bir durumun işine girmiş olur.

Ev sahibi Real Sociedad, kendi sahasında maçın favorisi olmakla beraber, iç sahada bu akşam oynanacak karşılaşmaya 3 puan hedefiyle çıkacaktır. Sociedad bir aksilik olmazsa kazanacaktır.

Akşamın bir diğer karşılaşmasında da 8 puanlı Deportivo ve 6 puanlı Girona karşı karşıya geliyor. İki takımın da şu ana kadar topladıkları puanlara baktığımızda sıkıntılı bir durumun içinde olduklarını rahatlıkla anlayabiliriz.

Son sıralardan kurtulmak isteyen iki takımın mücadelesinde ev sahibi, kendi sahasında oynayacak olmasından dolayı maçın favorisi olacaktır. Deportivo çıkışa geçmek için kazanmak zorunda olacak ve bunu yapacak güce de sahip.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 150%
Oyna