La Liga’da 5.Haftanın Sonu

La Liga da 5.haftada sürpriz bir sonuçla kaybeden Real Madrid, kendi evinde ağırladığı Betis karşısında 90 dakika boyunca oyunun genel hakimi olsa da, bir türlü gol bulmayınca 3 puanı alamadı.

Tabii bu Madrid cephesi için endişe edilecek bir durum değil çünkü takım oyun olarak hal çok iyi durumda. Bunu bir iş kazası olarak değerlendirmek gerekiyor. Barcelona ise kendi evinde EibarI 6 golle geçti ve bu haftayı da bizi yanıltmayarak 3 puanla kapadı. A.Bilbao ve A.Madrid karşılaşması da haftanın oldukça çekişmeli geçen mücadelelerinden biri oldu ve konuk ekip Madrid, yine bilindik oyunuyla kazanmayı bildi.

Villareal – Espanyol

Ev sahibi iç sahada skor üretme konusunda son derece başarılı bir takım ve bunun devamını da sağlayacak güce fazla fazla sahipler. Karşılıklı gol içinde uygun bir karşılaşma olacaktır.

Celta Vigo – Getafe

Ev sahibinin artık kazanarak 3 puan alması gerekiyor. Takımı oluşturan herkesin buna oldukça ihtiyacı var ve bu karşılaşmadan da mağlubiyet çıkması halinde takımda işler karışabilir. Emre Mor’un takımı karşılaşmanın favorisi olacaktır.

Levante – Real Sociedad

Karşılıklı gol için oldukça uygun bir karşılaşma olacaktır. Ev sahibi iç sahada oynayacağı için konuk ekipte oyun gücüyle skor üretebilecek potansiyele sahip olduğu için karşılaşmanın en doğru yorumu bu olur.

 

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna