Latin Amerika’da Futbola Devam

Brezilya Serie A’da bazı takımlar haftaya başlarken, bazı takımlar da yeni haftaya başlayacaklar. 7.haftanın genel durumuna baktığımızda ise kendi sahasında Cruzeioro’yu 1 – 0 yenen Corinthians, Plameriaras’ı kendi evinde yenen Santos, Ponte Preta’yı yenen Flamengo kendi evlerinde 3 puanı alan takımlar oldular.

Deplasmanda ise A.Paranaense ve Gremio da deplasmanda kazanan takımlar oldular ve 3 puanı aldılar. Bugüne geldiğimizde ise günün ilk maçında Coritiba ve Corinthians karşı karşıya gelecekler.

Coritiba – Corinthians

Haftanın maçında lider ve 3.karşı karşıya geliyor. 7 haftalık süreçte oldukça etkili bir performans ortaya koyan konuk ekip Corinthians, deplasmanda oynayacak olmasına rağmen bu karşılaşmada elinden geleni ortaya koyacaktır.

Coritiba’da son hafta maçını beraberlikle tamamlamış olsa da, etkili bir oyun oynuyorlar. Karşılaşma için en uygun seçenek karşılıklı gol ol veya üst olacaktır.

Günün diğer karşılaşmalarının başlama saati, Türkiye saati ile 22:00.

Bahia – Palmeiras

Ev sahibi işin açıkçası konuk ekibe göre lige çok daha iyi başladı ve muhtemelen de ligi bu şekilde götürecektir. Her ne kadar iki takımın arasında sadece 3 puanlık fark olsa da, ev sahibi bu karşılaşmada favori olan tarafta yer alıyor.

Chapecoense – Botafogo

Haftanın tehlikeli karşılaşmalarından biri olan bu mücadelede de taraf bahis her ne kadar ev sahibi takım biraz daha güçlü olsa da, riskli duruyor gibi ancak ev sahibi takımdan yana yapılacak tercihte yanlış olmaz.

Fluminense – Flamengo

Ligin 10’ar puanlı 2 takımının karşı karşıya geleceği mücadelede gol üzerine düşünmek en doğru seçenek olacaktır. İki takımında kazanmak için oynayacağını düşündüğümüzde karşılıklı gol için oldukça uygun bir mücadele olur.

Sao Paulo – A.Mineiro

Ev sahibi takım maça favori olarak çıkacaktır. Konuk ekip ise 6 puanıyla ligin son sıralarında debeleniyor. Sao Paulo 10 puanını yükseltip, ligde sıralama atlayacaktır. Ev sahibi tercihi ciddi bir sürpriz olmazsa yanıltmaz.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna