Latin Amerika’da heyecan Devam Ediyor

Arjantin Premier Ligi’nde bu gece 29.haftaya giriyoruz ve 28 hafta sonunda Boca Juniors topladığı 59 puanla şampiyonluk en büyük adayı. Hemen ardından gelen Banfield 54 ve 2.nin arkasından iki takım, River Plate ve San Lorenzo’nun puanı da 52.

Bu takımları takip eden Estudiantes 50, Newels ve İndependient’in de 49’ar puanı bulunuyor. Bu da demek oluyor ki sezonun sonuna kadar ligin zirvesindeki tüm takımlar yarışın içinde olacaklar.

Gecenin açılış maçı Ouilmes ve Arsenal Sarandi arasında geçecek.

Quilmes – Arsenal Sarandi

Ligin son sırasına demir atmış olan iki takımın mücadelesinde ev sahibi tabii ki avantajlı pozisyonda ancak iki takımın da gole ihtiyacı olmasından dolayı, skor bazlı düşünmek karşılaşma için en doğru seçenek olacaktır.

Temperly – Defensa

Orta sıralara demir atmış olan bu iki takımın mücadelesinde de taraf bahsinden ziyade, karşılıklı gol veya 2,5 üstü sonuç rahatlıkla düşünülebilir. Ev sahibi puan olarak rakibinden aşağıda olsa da, iç sahada kazanmaya çalışacaktır. İç saha takımına güvenen varsa, 1 tercihi yanlış bir seçim olmaz.

Racin Club- Colon

Haftanın en zor karşılaşmalarından biri olan bu mücadelede, 8.ve 9.sıradaki takımlar karşı karşıya geliyorlar. İki takımda kazanmak isteyecektir. Ev sahibi de kendi saha ve seyirci avantajını sonuna kadar kullanmak isteyecektir.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna

Olimpo – Boca Juniors

Ligin lideri deplasmanda da olsa ne yapıp edip kazanmak zorunda olduğunu biliyor ve karşılaşmaya ona göre çıkacaktır. Konuk takımın alacağı bir mağlubiyet işlerin sıkıntıya girmesine sebep olabilir. Bu nedenle Boja, karşılaşmanın tüm dengelerinde önde olan tarafta.

River Plate – Aldosivi

Ligin zirvesinden gelecek olası bir puan kaybında eğer ev sahibi kazanacak olursa avantajlı duruma geçecek. Ayrıca zayıf rakibi karşısında elinden geleni de yapıp 3 puanı da alacaktır.

Belgrano – Newels

Ligin son sırasında yer alan ev sahibi hangi maçı alırsa alsın büyük bir sürprize imza atacaktır. Bu nedenle yukarıdan kopmak istemeyecek olan Newels, kazanacaktır. İki takımın genel durumlarına baktığımızda üst seçeneği de yanlış olmaz.

Lanus – Huracan

Ligde yukarıyla olan bağının kaybolmaması için ev sahibinin bu karşılaşmadan 3 puanla ayrılması gerekiyor. Kadro ve oyun bakından da rakibine göre daha iyi olan ev sahibi, bu avantajını kullanıp sahadan 3 puanla ayrılacaktır.

Sarmiento – Patronato

Taraf bahsi açısından riskli olan bu mücadelede iki takımın da birbirinden ayıran pek fazla bir özellikleri yok. Gol tercihleri üzerine gitmek çok daha doğru olur. Tabii burada üst veya karşılıklı gol durumlarını da iyi değerlendirmeniz gerekecek. İki takımında kazanmaya ihtiyacı olduğundan, maçı tutmak için oynayan bir futbol anlayışı muhtemelen izlemeyeceğiz.

Jojobet Bonusları ile Kazanın
200TL hoşgeldin bonusu

%100 Mobil Bonusu