Premier Lig de 24.hafta Devam Ediyor

Premier Lig de dün başlayan 25.hafta oldukça hızlı başladı ve haftanın sonucu merakla beklenen karşılaşmalar dün oynandı.

Liverpool konuk olduğu Huddersfield deplasmanından 3 gollük bir galibiyetle ayrılırken, West Ham kendi sahasında C.Palace ile 1-1 beraberlikle sahadan ayrıldı. Yine haftanın bir başka önemli karşılaşmasında, geçen hafta sahasında Liverpool engelini geçen Swansea bu kez de Arsenal’I mağlup ederek, haftanın sürpriz sonuçlarından birini alarak 3 puanı hanesine yazdırdı.

Günün maçlarında;

Chelsea – Bournemouth

Ev sahibi yükselen bir grafik çiziyor ve Man City’nin ardından ligdeki puan dengesini düşündüğümüzde, ev sahibi kendi sahasında oynayacağı bu karşılaşmadan 3 puanla ayrılacaktır. Gollü bir karşılaşma bizleri bekliyor.

Everton – Leicester

Haftanın önemli maçlarından biri olacak bu mücadele iki takımda hemen hemen aynı güce sahip olsalar da konuk Leicester rakibine göre çok daha iyi durumda ancak Everton bu mücadeleyi içerde oynayacak olmasından dolayı skor üretecektir. İki takımın da skora katkı yapmasını bekledimiz bir maç bizleri bekliyor.

Newcastle – Burnley

Konuk ekip bu sezon özellikle savunma anlamında ortaya koymuş olduğu futbolla oldukça başarılı işlere imza attı. Ev sahibinin de performans olarak sıkıntılı bir durumda olacağını düşünecek olursa, skor dengesinin bozulma oranının az olduğu bir mücadele olacaktır. Konuk ekip kazanır mı bilinmez ama 90 dakika sonunda kaybetmeyecektir.

Southampton – Brighton

Ev sahibi iç saha karşılaşmalarında skor üretme anlamında sıkıntı yaşamıyor. Bu nedenle tarafların skor üreteceği bir mücadele olma ihtimali yüksek bir maç olur. Tabii ev sahibinin galip gelme şansı da rakibine oranla çok daha fazla.

Man City – West Brom 

Ligin lideri kendi sahasında oynayacağı bu karşılaşmada yine kazanacaktır. Konuk ekip ev sahibinin baskısına pek fazla dayanamayacaktır.

Stoke City – Watford

İki takımı da güç dengeleri anlamında masaya yatırdığımızda birbirlerine denk olduklarını rahatlıkla görebiliriz. Bir de ev sahibinin iç saha maçına çıkacak olduğunu düşündüğümüzde, Stoke City’in rakibine oranla şansı daha fazla ama yine taraflar skor üreteceklerdir. Bunun yanı sıra ev sahibinin kaybetmesini de beklemiyoruz.

Tottenham – Man United

Haftanın karşılaşmasında ise iki takımda sahaya kazanmak için çıkacak. Puan dengesi anlamında da düşünecek olursak iki tarafın da kaybetmemesi gerekiyor. Ev sahibi içerde avantajlı olsa da, konuk ekip kadrosuna Sanchez’I katarak ciddi anlamda güçlendi. Bu nedenle de bu karşılaşmada deplasmanda olsalar da oyunda denge sağlayacaklardır. Skor anlamında tatmin edici bir mücadele olmasını bekliyoruz.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna