Premier Lig de Yeni Hafta

Premier lig de bildiğiniz gibi hafta arası oynanan karşılaşmalarla 14.hafta tamamlandı ve bu hafta sonu oynanacak olan mücadelelerle de yeni haftaya gireceğiz.

Dün oynanan karşılaşmalarda da favoriler yine kazandı. Man City, kendi evinde oynadığı karşılaşmada Southampton’ı 2-1’lik skorla geçerken, Chelsea de zorlandığı Swansea’yi tek golle geçmeyi başardı. Bu haftanın en zararlı takımı da Tottenham oldu. Takım, Leicester deplasmanından mağlup olarak ayrılırken, Arsenal’in de bu hafta farklı kazanması sonucunda 7.sıraya geriledi. Liverpool ve Man United’ta aynı tarifeyle yollarına devam ettiler.

Yeni haftanın mücadelelerinde;

Chelsea – Newcastle

Sonunda bir denge bulan ve üst üste galibiyetler serisi yakalayan Chelsea, bu haftada iç sahada maçın mutlak favorisi olacaktır. Hafta arasında kadrosunda ciddi bir rotasyon yapan ve önemli oyuncusu Hazard’ı oynatmasa bile karşılaşmadan galip ayrılan Chelsea bu hafta da Newcastle karşısında kazanacaktır.

Brigton – Liverpool

Salah önderliğinde özellikle hücum bölgesinde inanılmaz bir çıkışa imza atan Liverpool, bu hafta savunma anlamında daha dengeli bir takımla oynayacak olsa da, oyun gücüyle yine bu karşılaşmanın favorisi olacaktır. Konuk ekip kazanır. Bunun yanı sıra gol anlamında da tatmin edici bir mücadele bizleri bekliyor olacak.

Everton – Huddersfield

Ligin sıkıntılı takımlarından biri olan Everton, West Ham karşısında aldığı 4 gollük galibiyetle önemli sayılabilecek bir moral buldu. Hazır bunu bulmuşken, bu çıkışına kendi sahalarında oynayacakları karşılaşmada devam edeceklerdir.

Leicester – Burnley

Haftanın önemli mücadelelerinden biri olacak bu karşılaşmada, iki takımında hafta arasını boş geçirmemeleri bu haftaya doğrudan yansıyacaktır. İki takımında formda olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz ancak konuk ekibin katı savunmasını aşma konusunda Leicester işi biraz zor olabilir. Bu nedenle dengenin bozulmasının zor olacağı bir karşılaşma olacaktır.

Stoke City – Swansea

Haftanın skor anlamında tatmin edici karşılaşmalarından biri olacak bu mücadelede, iki takımda sahaya kazanmak için çıkacaktır. Ev sahibinin favori olacağı bu mücadelede 2,5 gol barajı rahatlıkla geçilecektir.

Watford – Tottenham

Ev sahibi bu hafta kendi sahsında Man United’a kaybetmiş olsa da, iç sahada üretken bir takım. Konuk ekibin son durumundan bahsetmeye gerek bile yok, çünkü şu anda takım oldukça formda. İki takım el birliğiyle 2,5 gol barajını geçeceklerdir.

West Brom – C.Palace

Son sıraları yakından ilgilendiren iki takımın karşı karşıya geleceği mücadelede, kontrollü oyun ön planda olacaktır. İki takımında kaybetmeye tahammüllerinin olması oyunun dengesini ciddi derecede etkileyecektir.

Arsenal – Man United

Haftanın maçında, iki takımında tek amacı kazanmak olacak. Ayrıca iki takımın form durumlarına baktığımızda da takımlar arasında bir fark olmadığını rahatlıkla dile getirebiliriz. Ev sahibi olmasından dolayı ev sahibi her ne kadar avantaj sahibi olsa da, Man United savunma anlamında bu karşılaşmada doğru reaksiyonlar verecektir. Arsenal ya kazanır yada iki tarafında skora ortak olacağı bir karşılaşma izleriz.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 200%
Oyna