Premier Lig’de 30.Hafta

Premier Lig’in 30.haftasında dün oynanan karşılaşmalarda, Newcastle kendi sahasında Southampton’u 3 golle geçerken, Chelsea’de iç sahada ağırladığı C.Palace karşısında 2 gol bularak kazanmasını bildi. Tabii bu mücadelede Giroud’la çok ciddi fırsatları harcayan ev sahibi, karşılaşmayı son dakikalara doğru zora soksa da kazanmasını bildi.

Oynanan diğer karşılaşmalarda, Leicester konuk olduğu West Brom deplasmanından 3 puanla ayrılırken, Everton’da Cenk Tosun’da gol attığı karşılaşmada, Brigton engelini 2 farkla geçerek haftayı 3 puanla tamamladı.

Günün mücadelelerinde;

Arsenal – Watford

Ev sahibi kendi sahasında oynayacağı bu karşılaşmada oyunun mutlak favorisi olacaktır. Hafta arası UEFA Avrupa Ligi’nde morallenen Wenger ve öğrencileri bu haftayı 3 puanla kapatmayı bileceklerdir.

Bournemouth – Tottenham

Kağıt üzerinde oyunun favorisi konuk ekip Tottenham gibi dursa da, bu karşılaşma zor bir deplasman olacak. Ev sahibinin de skora ortak olmasını beklediğimiz bir mücadele olur.

Stoke City – Man City

30.haftanın son karşılaşması ise yarın bu iki takım arasında oynanacak ve tabii ki favori Guardiola’nın öğrencileri olacak. Ev sahibinin de konsatrasyonunun yüksek olmasını beklediğimiz karşılaşmada, skor anlamında da takımlar cömert olacaklardır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 200%
Oyna