Premier Lig’de 31.Hafta

Premier Lig’in 31.haftasında bazı takımlar, FA Cup mücadelelerinden dolayı bu haftayı boş geçecekler.

Tabii geçilen bu maçlar da 34.haftada oynamayan takımların karşısında çıkacak. Hemen yeni haftanın maçlarına başlamadan hatırlatmakta fayda var; bildiğiniz gibi Man city 81 puanla bu ligin lideri !

Haftanın maçlarında; 

Bournemouth – West Ham  

Ev sahibi kendi sahasında oynayacağı bu karşılaşmada rakibine oranla çok daha avantajlı olacaktır. Konuk ekip skor anlamında oyuna katkı sağlasa da 90 dakika sonunda ev sahibi kaybetmez. 

Huddersfield – C.Palace

Konuk ekibin ne yapıp edip kazanması gereken bu mücadelede, işi oldukça zor olacak. Ev sahibi kendi sahasında oynamasından dolayı, biraz daha şanslı olacaktır ancak C.Palace’ın geçen hafta oynadığı oyundan sonra sanki burada galip gelmesi daha kolay olacak gibi görünüyor. İki takımda skor üretecektir. 

Stoke City – Everton 

Haftanın önemli karşılaşmalarından biri olacak bu mücadelede, iki takımda sahaya kazanmak için çıkacak olsa da, konuk ekip Everton’un savunma yaparak oyunu oynayacağını biliyoruz. Bu da oyunu özellikle tempo anlamında ciddi şekilde etkileyecektir.

Liverpool – Watford

Ev sahibi kendi sahasında Watford engelini rahatça geçecektir. Konuk ekibin bu karşılaşmada bir direnç göstermesi zor olur. Liverpool kadro kalitesiyle kazanan taraf olacaktır.

Tabii yukarıda bazı takımların FA Cup maçları dolayısıyla lig maç oynamayacaklarını yazmıştık. Şimdi de aynı gün oynanacak olan FA Cup mücadelesi çeyrek final maçlarına bakalım;

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna