Premier Lig’de Yeni Hafta

Premier Lig’de Manchester City şampiyonluğunu ilan etti ve artık geriden gelen takımlar arasında ciddi bir mücadele başlayacak.

Bu da Manchester United, Liverpool ve Tottenham’ı ilgilendiriyor. Bu üç takım ligi 2.bitirmek için kıyasıya bir mücadeleye girecekler. Burada Liverpool’un Şampiyonlar Ligi’nde 2 tane yarı final maçı oynayacak olması ise diğer takımlar için avantaj olacaktır.  

Günün maçlarında;

Burnley – Chelsea

Ligin savunma anlamında iyi takımlarından olan Burnley bu hafta da iç sahada Chelsea’ye direnmek isteyecek ancak işleri o kadar da koaly olmaz. Chelsea zor da olsa bu deplasmanda kazanacaktır.

Leicester – Southampton

Ev sahibinin maça olan yaklaşımı bu karşılaşmanın ana hatlarını belirler. Bu da demek oluyor ki eğer Leicester bu maçı ciddiye alırsa o zaman konuk ekibin işi zor olur ancak tam tersi olursa bu kez Southampton durumu lehine çevirebilir. Tabii bu iki senaryodan akla en yatkın olanı ev sahibinin iç sahada avantajlı olma durumu olur.

Haftanın maçlarında;

West Brom – Liverpool

Geçen hafta United deplasmanından beklenmedik bir şekilde dönen ve 3 puanı cebine atan ev sahibi bu karşılaşmada da direnmek isteyecektir ancak bu kez rakip Liverpool ve işleri kolay olmaz. Skor anlamında yine zor bir karşılaşma bekliyoruz.

Watford – C.Palace 

Son haftalarda iyi bir ivme yakalayan ve üst üste galibiyetler alan konuk ekip bu deplasmanda da ezilmez. İki takımın da skora katkı yapacakları bir karşılaşma bekliyoruz.

F.A Cup Yarı Finali

Manchester United – Tottenham

Hafta sonunda bu iki takımın maçı olmayacak ama bu sene şampiyonluğu Manchester City’ye kaptıranlar, bu maçı alıp F.A Cup’ta final oynamak isteyeceklerdir. İki takımın daen azından ligi 1 kupa alarak bitirmek istemeleri de son derece kulağa hoş geliyor.

Zor bir yarı final eşleşmesi olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Oyun ve bu tip maçlara yaklaşım anlamında ise United rakibine oranla bir adım daha öne çıkıyor ancak Tottenham’ın da bu mücadeleyi boş geçmesi düşünülemez. İki takım da skora ortak olacaklardır.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 150%
Oyna