Şampiyonlar Ligi’nde Rövanş gecesi!

Şampiyonlar Ligi play-off gecesinde Başakşehir, ilk maçı kendi sahasında 2-1 kaybettiği maçın 2.ayağında İspanya da karşı karşıya gelecekler.

Tabii neresinden bakarsanız bakın Başakşehir için oldukça zor bir karşılaşma olacak. Kendi sahasında oldukça etkili bir oyun oynayan ve bununla beraberde kadro olarak, Başakşehir’e oranla çok daha iyi durumda olan İspanyol kulübü de bu maçı fazlasıyla isteyecektir.

Maçın bir diğer önemi de Şampiyonlar Ligi’ne katılacak katılımın, bu hakkı elde etmesi sonrasında alacağı katılım parasının oldukça yüksek olması. Bu nedenle de iki takım da Avrupa’nın en büyük organizasyonunda olmak isteyecektir.

Maça gelince Başakşehir’in ilk hedefi önce iyi bir savunma anlayışı ile oynayıp, sonrasında da ön alanda oynayan hızlı oyuncularıyla beraber golü bulmak olmalı.

Bunu yapacak gücü var ancak Sevilla’nın gol bulması halinde tur şansının da çok zor olduğunu belirtelim. Sevilla takımının da n alanda sahip olduğu yetenekli ayaklar, pozisyon bulacak ve eğer değerlendirme şansları da olursa değerlendireceklerdir.

Karşılaşma için bahis tercihlerinizi karşılıklı gol ve üst tercihinden yana kullanabilirsiniz.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna