Şampiyonlar Ligi’ne Kimler Kalacak?

Başakşehir’in de Şampiyonlar Ligi’nde play-off mücadelesi oynayacağı gecede, diğer karşılaşmalarda nefes kesecek.

Gruplara katılmak isteyen takımlardan bazıları bu gece bazıları da yarın gece sahaya çıkacak ve kozlarını paylaşacaklar. İşte günün programı şu şekilde;

Astana – Celtic

İlk maçı 5-0’lık ağır bir yenilgiyle kaybeden ve bu karşılaşma içinde şansını artık kaybetmiş olan Astana için sürpriz bile yetmeyecek. Celtic’de bunun farkında olacağı için muhtemelen yedek ağırlıklı bir mücadele olacaktır. Gollü bir karşılaşma olacaktır.

Maribor – H.Beer Sheva

Konuk ekibin evinde oynanan ilk karşılaşma 2-1’lik sonuçla ev sahibi takımın lehine sonuçlandı. Bu karşılaşmaya da bu skorun vermiş olduğu rahatlıkla çıkacak olan Sheva’nın çokta rahat olmaması gerekiyor; çünkü skora güvenilecek bir durum yok. Karşılaşmada karşılıklı gol olma olasılığı yüksek.

Nice – Napoli

İlk maçı kendi evinde 2-0’la geçen Napoli, deplasmana güzel bir avantajla gidiyor ancak Nice kendi sahasında kolay kolay teslim olmayacaktır. Galatasaray’dan Nice’e giden Sneijder’in de ilk 11’de olacağı karşılaşmada, avantaj ev sahibi takımdan yana olacaktır. Eğer Nice için güzel bir gece olursa, ev sahibinin avantajlı olacağı bir gece olacaktır.

Rijeka – Olympiacos

Gecenin en riskli karşılaşmalarından biri olacaktır. Taraf bahsi yerine gol üzerine düşünmek daha faydalı olacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna