Serie A’da 16.Haftanın Devam Karşılaşmaları

Serie A’da haftanın dengesi büyük bir sessizlikle başladı. Juventus iç sahada ağırladığı İnter’e darbe vurmayı başaramadı ve konuk ekip böylece namağlup unvanını devam ettirmiş oldu.

Oynanan diğer karşılaşmalarda Cagliari ve Sampdoria de puanları paylaşırken, hafta 1’er puanlarla başlamış oldu.

Günün maçlarında;

Chievo – Roma

Zirvedeki iki takımın berabere kalmasının ardından, konuk ekip Roma için bu karşılaşma oldukça önemli bir hale geldi. Buradan Roma 3 puanla dönerse, puan farkını da indirmiş olacağı için, galibiyet okları tümüyle konuk ekipten yana olacaktır.

Napoli – Fiorentina

Haftanın sonucu merakla beklenecek olan bir diğer karşılaşmasında, Napoli de, Juve ve İnter’in sahadan beraberlikle ayrılmasını avantaja çevirmek isteyecektir. Napoli ne yapıp edip kazanmak zorunda olacak. Bu karşılaşmadan 3 puanın çıkması halinde de zirveye oturacak olan Napoli, bu karşılaşmayı es geçmeyecektir.

Spal – Verona

İki son sıra temsilcisinin mücadelesinde gole odaklanmak daha doğru olacaktır. Aslında iki takımın da ön bölgede pozisyon üretme anlamında çok ciddi sıkıntıları bulunuyor ancak taraflar denk güçte oldukları için bugün skor üretimine beraberce katkıda bulunabilirler.

Udinese – Benevento

Ev sahibi ligin son sıra temsilcisini kendi sahasında ağırlayacak ve bu karşılaşmadan 3 puanla ayrılmayı başaracaktır. Geri kalan tüm sonuçlar haftanın sürprizi olur ancak bu karşılaşma sürprizin yanından bile geçmez

Sassoulo – Crotone

Yine 3.bölgede sıkıntı yaşayan iki takımın mücadelesini izleyeceğiz. Tabii güçlerin denk olması, burada da karşılaşmaya etki edecektir. Gol maçın önemli ayrıntılarından biri olsa da, ev sahibi kendi sahasında oynayacak olmasından ötürü de bir adım daha avantajlı olacak.

Milan – Bologna

Ev sahibi için önem seviyesi yüksek bir karşılaşma olan bu mücadelede, yeni teknik direktörü ile çıkışa geçmek isteyen ve herkese bir şeyler kanıtlamak isteyen Milan, kendi sahasında kazanmak zorunda. Tüm bu nedenler bir araya geldiğinde, ev sahibinin bugün kazanmaması için bir neden görememekle beraber, kendilerini kanıtlama zorunluluğu oyunun tüm dinamiklerini Gattuso ve öğrencilerinin eline verecektir. Milan bugün kazanır.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna