Serie A’da Pazar Günü

İtalya Serie A’nın 6.haftasında dün oynanan karşılaşmalarda Juventus kendi sahasında ağırladığı Torino’ya gol olup yağdı ve maçı 4-0 kazanmasını bildi, ki bu da zaten beklenilen bir sonuçtu.

Napoli de Spal deplasmanından 3-2’lik sonuçla ayrılırken, Roma da kendi evinde Udinese’yi 3-1’lik skorla geçerek, haftayı 3 puanla kapamış oldu.

Bu haftanın tablosunda;

Sampdoria – Milan

Hem konuk ekip hem de ev sahibi lige oldukça iyi başladılar ve bunun karşılığını da fazla fazla alıyorlar. Ev sahibinde henüz mağlubiyet bulunmazken, Milan Lazio maçı haricinde ligin geneline baktığımızda ortaya oldukça kaliteli bir oyun koydu.

İki takımın arasında geçen ve Sampdoria’nın sahasında oynanan maçlarda genel olarak Milan üstünlüğünden bahsetsek de, bu sene ev sahibinin iç sahada daha kuvvetli olduğunu söyleyebiliriz. İlk yarı alt ve maçın tamamında da 3,5 alt için uygun bir karşılaşma olacaktır. Bunun yanı sıra iki takımın da skor üretme şansları oldukça fazla olur.

Cagliari – Chievo

İki takımda ligin dengesiz ekiplerinden ve ne zaman ne yapacakları pek belli olmadı. Her ne kadar ev sahibi takımın kendi sahasında oynayacak olması ibreyi ev sahibine alsa da, tarafların dengesizliği devam edecektir. Alt tercihi uygun olur.

Crotone – Benevento

Ligin iki dip takımı karşı karşıya geliyor ve iki takımda bu karşılaşmadan mutlak 3 puanla ayrılmak için oynayacaklar. Ev sahibi buna daha yakın gibi gözüküyor.

İnter – Genoa

Ev sahibi ligin son sıralarına demir atan rakibi karşısında favori olacaktır. Geri kalan sonuçları düşünmek pek doğru olmaz.

Verona – Lazio

Ev sahibi de ligin alt sıralarında debelenen ve oynanan oyunlarına da baktığımızda buralardan çıkmakta zorlanacak takımlarında biri olarak ön plana çıktı. Konuk ekip Lazio ihtiyacı olan 3 puanı alacaktır.

Sassuolo – Bologna

Haftanın zor karşılaşmalarından olacak bu mücadelede, konuk ekip kendi sahasında oldukça golcü bir takım olma özelliğini taşıyor ve bu karşılaşmada da kazanmak isteyeceklerini düşündüğümüz için yine bu doğrultuda gidebiliriz. Tabii bunun yanı sıra da Bologna da kaybetmek hoşlanmayan ve inatçı bir takım. Bu deplasmanda da güvenecekleri şeylerin başında inatları gelecektir. Sıkı bir karşılaşma olacağını düşündüğümüz için alt tercihlerinde dolanmakta fayda var.

Fiorentina – Atalanta

Haftanın yine önemli karşılaşmalarından sayılabilecek mücadelesinde iki takımda hemen hemen güç olarak birbirlerine yakın durumdalar ancak Fio’nun özellikle i saha maçlarında ortaya koyduğu doğru oyun ve bunun soncunda da skora gitmeyi bilmesi, biraz da olsa konuk ekibi sıkıntıya sokacaktır. Ev sahibi kendi seyircisinin avantajıyla galibiyete yakın ama karşılıklı gol dengesi de sıcak bir ihtimal.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna