Sosa İçin Yoğun Israr!

Trabzonspor Gündemi

Milli arayı oldukça verimli bir şekilde değerlendirmek isteyen Trabzonspor, uzun süredir peşinde olduğu Sosa konusunda sona yaklaşmak üzere.

Oyuncuyu 1 yıllığına kiralamak için Milan’la anlaşmaya varan ancak oyuncuyu henüz ikna edemeyen Bordo Mavili ekip, şartlarını sonuna kadar zorlayacak gibi duruyor.

Şu ana kadar sağlam bir kadroyla yoluna devam eden ancak 3.bölgede yaratıcı oyuncu problemiyle karşılaşan ve Burak Yılmaz’ı daha fazla besleyecek bir oyuncuya ihtiyaç duyan Trabzonspor, Sosa’yı bitirecek olursa, nemli bir işe imza atmış olacak.

Tabii burada oyuncunun Milan da forma şansı bulamayacak olması, Türkiye’ye dönmesi için en büyük etkenlerden biri. Bir de ailesinin daha önce de Türkiye’ye sıcak bakmaması üzerine buradan ayrılan deneyimli orta saha oyuncusu, 1 yıllığına eğer istediği parayı alırsa muhtemelen gelecek.

Stoper konusunda da Serdar Taşçı’yla anlaşmak üzere olan Bordo Mavili ekibin bu transferi bitirmesi de an meselesi. Milli aranın ardından özellikle iç saha karşılaşmalarında Trabzonspor’un çok daha iyi bir noktaya geleceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna