Spor Toto Süper Lig’de Kapanış Maçı

Fenerbahçe – Kayserispor

10.haftanın kapanış karşılaşmasında Fenerbahçe, kendi sahasında Kayserispor’u ağırlıyor. Geçen hafta Galatasaray deplasmanından 1 puanla dönen ve bu karşılaşmayı kazanıp, iki haftayı bir şekilde kayıpsız atlamanın hesaplarını yapan Aykut Kocaman’ın öğrencileri, bu akşamında favorisi olacak.

Dün akşam lider Galatasaray’ın, Trabzonspor’a kaybetmesiyle puan farkının da eriyecek olması, Fenerbahçe’nin bu maça olan bakışını da muhtemelen değiştirecektir. Fenerbahçe kazandığı takdirde, 5 sıra yukarıya çıkarak, puan tablosundaki yerini de değiştirmiş olacak.

İç sahada tempolu oynayan ve genelde maçın favorisi olan Fenerbahçe, bu karşılaşmada da yine kazanmak için çıkacak ancak Kayserispor’un bu sene pozitif bir oyunla sahada yer aldığını belirtmemiz gerekiyor.

Bu akşam oynanacak olan mücadele Fenerbahçe’yi ciddi anlamda zorlayacaktır. Kayserispor’un takım anlamında iyi organize olması ve Fenerbahçe’nin de bu tip takımlarına karşı zorlanması, Sarı Lacivertli takımı bu akşam sıkıntıya sokacak tek konu olur ancak Galatasaray’ın puan kaybettiği haftada, eline bu şekilde bir fırsat gelmişken Fenerbahçe bu akşamdan 3 puanla ayrılacaktır.

Kayserispor’da oyun gücüyle skor üretecektir. Bu nedenle gol ortalamasının yüksek olacağı bir mücadele bizleri bekliyor olacak. Bunun yanı sıra ilk yarı genelinde Kayserispor oyunu sıkmayı başarırsa, ilk yarıda iki takımda skor anlamında kilitlenebilir.

BONUS: 350TL
Oyna